Will Smith ve David Ayer’den Yeni Proje: Bright

Dünya Yakında

Suicide Squad filminde beraber çalışan Will Smith ve yönetmen David Ayer yeni bir proje ile karşımıza çıkacak. 18 yaş üstüne hitap edecek olan Bright 2017’te gösterime girecek.

Yapımcılığı üstelen Netflix Bright filmi için 90 milyon dolar bütçe ayırdı. Max Landis’in senaryosunu yazacağı filmde Will Smith ve Joel Edgerton başrolde olacak. Yönetmen David Ayer konuyu söylemese de filme dair şunları söyledi: “Herkes PG-13 (13 yaş ve üstüne uygun) filmler yapıyor. Bu filmse R reytinginde olacak. Epey realist bir film. Bir sürü fantastik element içerecek. Birçok türü harmanlayacak.”

Ayer, daha az müdahale ettikleri için Netflix’le çalışmak istediğini söyledi. Genç yönetmen bu filmden sonra, 2017’nin ortalarında Warner Bros. için Suicide Squad 2’yi çekecek. Bright 2017’de, Suicide Squad 2 ise 2018’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up