Yeni Bir Kurt Adam Filmi: Wildling’den İlk Fragman

Genel
Yeni Bir Kurt Adam Filmi: Wildling’den İlk Fragman
Kadrosu ve konusu ile dikkat çeken korku ve gerilim filmi Wildling’in ilk fragmanı yayımlandı. Genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiren yapım South by Southwest Film Festivali’nde övgüleri üzerine çekmişti.

Başrolünde Bel Powley‘in yer aldığı yapımda ayrıca Liv Tyler, Brad Dourif, James Le Gros, Mike Faist, Troy Ruptash ve Charlotte Ubben gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Fritz Böhm var.

Filmin Konusu

Anna, dünyaya geldiğinden beri ‘Baba’ olarak bildiği bir adam tarafından toplumdan uzak bir şekilde büyütülmüştür ve bu adam, Anna’nın kökeniyle ilgili gerçeği ondan saklamak için elinden gelen her şeyi yapmıştır. Anna, polis memuru Ellen’ın koruması altında gerçek dünyaya adım attığında, çok geçmeden genç kızın sıradanlıktan çok uzak olduğu anlaşılacaktır. Normal hayata alışmakta zorlanan Anna, bir yandan içinde artmakta olan kana susamışlık hissiyle savaşırken, bir yandan da kendini vahşi doğaya çekilirken bulur.

Wildling, 15 Haziran’da gösterime girecek.

Sundance’de Övgü Toplayan Korku Filmi Hereditary’den Yeni Fragman

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up