Wesley Snipes’ten Yeni ‘Blade’ Açıklaması

Hollywood Manşet

En son 12 yıl önce sinemalara gelen Blade filmine dair başrol oyuncusu Wesley Snipes’ten açıklama üstüne açıklama geliyor. Snipes, yeni Blade’nin yapılabilir olduğunu söyledi, top Marvel’in sahasında dedi.

3 yıl önce Disney’den Blade, Daredevil ve Ghost Rider’in haklarını geri alan Marvel, CEO’su Kevin Fiege aracılığı ile Blade’nin Marvel evrenine dönmesi gerektiğini açıklamıştı. Bugünlerde artan söylentilerle birlikte Wesley Snipes de sosyal medya üzerinden Marvel’e ‘yürümeye’ başladı.

Marvel cephesinden ise henüz Wesley Snipes ve Blade açıklaması yok. Ancak Snipes, Blade hakkındaki her tweeti RT’leyerek Marvel’i psikolojik baskı altına almaya çalışıyor havası oluşturuyor.
Bilindiği üzere Blade, 1998’te ilk filmle sevenleri ile buluşmuş ve aralıklarla üç filmi çekilmişti. Ardından da 2006 yılında 12 bölümlük bir dizisi çekilip ekranlara veda etmişti.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up