Wes Anderson’ın Yeni Filminden Detaylar

Dünya Genel
2014’ün öne çıkan, çok konuşulan filmlerinden Büyük Budapeşte Oteli‘nin yönetmeni Wes Anderson‘ın yeni projesine dair detaylar gelmeye devam ediyor.
Bu bilgiler ışığında Anderson‘ın yeni filminin köpeklerle ilgili bir stop-motion animasyon olacağını söyleyebiliriz. Filmdeki köpekler evcil değiller ve büyük ihtimalle, Anderson’ın 2009 yılında çektiği bir diğer stop-motion animasyon Yaman Tilki‘deki hayvanlar gibi ormanda yaşayacaklar.
fox anderson
Filmin ismi ya da içeriği ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Fakat Büyük Budapeşte Oteli‘nin oyuncularından Jeff Goldblum kendisinin ve filmdeki diğer oyuncuların yeni projenin kadrosunda yer aldığını açıkladı.
Goldblum‘ın açıklamasına göre; kendisi ile beraber Edward Norton,Bryan Cranston ve Bob Balaban filmdeki köpeklerden birkaçını seslendirecek.
Ayrıca daha önce çektiği 2 filmde rol alan köpek karakterleri senaryo gereği öldüren Wes Anderson‘ın, yeni projesinin köpeklerle ilgili olması bir çok tartışmayı beraberinde getirdi. Kimileri bunun ironik olduğunu söylerken, kimileri de tüm film boyunca yerde yatan ölü köpekleri izlemekten korktuğunu belirtti.

İlgili Haberler

Wes Anderson’ın Yeni Projesi

————————————————-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up