Wes Anderson’ın The French Dispatch Filmi 4 Saat Olabilir

Hollywood
IMDb’ye eklenen bilgilere göre Wes Anderson’ın yeni filmi The French Dispatch’in 4 saat uzunluğunda olacağı ve iki parça hâlinde yayınlanacağı söyleniyor.

Son olarak stop-motion animasyon filmi Isle of Dogs‘a imza atan Wes Anderson, bu yıl yeni filmi The French Dispatch ile sinemaseverin karşısına çıkacak. Hayranları tarafından beklenen film, yeni bilgilerle gündem olmaya başladı bile.

Filmin IMDb sayfasında yer alan bilgiler kısa süre önce güncellendi. Yeni eklenen bilgilere göre Wes Anderson’ın yeni filmi 4 saat 1 dakika uzunluğunda olacak ve iki parçaya bölünecek. Filmin ilk parçası 1 saat 57 dakika, ikinci parçası ise 2 saat 4 dakika olacak. Ancak görünen o ki Anderson’ın hikâyeyi istediği gibi beyazperdeye yansıtabilmesi için 4 saat de yeterli olmamış. IMDb’de yer alan bilgilere göre 5 saat 25 dakikalık bir “yönetmenin kurgusu” versiyonu da yayınlanacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Bill Murray, Tilda Swinton, Frances McDormand, Benicio Del Toro Léa Seydoux ve Jeffrey Wright, Timothée Chalamet gibi isimler yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosuna son olarak Kate Winslet da katıldı.

The French Dispatch filminin 1950’li yılların Paris’indeki bir Amerikan gazete bürosunda çalışan gazetecilere odaklandığı biliniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up