Weezer’dan Bill & Ted Face The Music Filmine Soundtrack

Hollywood

Ünlü rock müzik grubu Weezer, merakla beklenen Bill & Ted Face The Music’e şarkı besteledi.

Weezer, Keanu Reeves ve Alex Winter‘ın başrollerini paylaştığı Bill & Ted Face The Music için stüdyoya girdi. Merakla beklenen filmin soundtrack’i şarkıyı besteleyen Weezer grubu tarafından yayınlandı.

Dean Parisot‘un yönettiği Bill & Ted Face The Music‘in soundtrack klibi, meraklılarına filmden sahneler sunuyor. Klibe Keanu Reeves ve Alex Winte filmde can verdikleri karakterler olan Bill ve Ted olarak katılıyorlar.

Bill & Ted Face The Music, iki kafadarın zamanda yolculuk yapma hikayelerine odaklanıyor. Gezegeni kurtarmak için yarattıkları müziğin işe yarayıp yaramadığını kontrol etmek üzere geleceğe ziyaret düzenleyen dostların macera dolu hikayesi, 28 Ağustos tarihinden itibaren VOD olarak seyircisiyle buluşacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Alex Winter‘ın yanısıra Brigette Lundy Paine, Samara Weaving, Kid Cudi, Holland Taylor, Jayma Mays, Anthony Carrigan gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up