Film > Dünya > Hollywood 7 ay önce

Sinefesto

Watson'dan Oyunculuk Açıklaması

Emma Watson, son röportajında oyunculuk mesleğinden 'pek mutlu olmadığını' açıkladı.

Watson , geçen hafta Financial Times'a verdiği röportajda, neden beş yıldır bir projede yer almadığını anlattı. Son olarak 2018 yapımı Little Women filminde rol alan ünlü oyuncu, “Sanırım kendimi biraz kafese kapatılmış hissettim” dedi.

Herhangi bir projede kontrole sahip olamamanın kendisini meslekten uzaklaştırdığını “Sürece dahil olamadığım şeylerin yüzü ve sözcüsü olmak çok zordu” sözleriyle ifade eden 33 yaşındaki oyuncu açıklamasına şöyle devam etti: “Fark etmeye başladım ki, sadece birisi bana bu konuda eleştiride bulunacaksa, kendimden nefret etmeme neden olmayacak bir şekilde, 'Evet, her şeyi batırdım' diyebileceğim şeylerin önünde durmak istediğimi fark etmeye başladım. Bu benim kararımdı, daha iyisini yapmalıydım”

Filmografisine sekiz Harry Potter filmi dahil otuza yakın proje sığdıran başarılı aktris, oyunculuğa geri dönüp dönmeyeceği sorusuna ise “Evet, kesinlikle” diye olumlu yanıt vererek hayranlarını sevindirdi. Watson, hemen ardından ise “Oturup bir sonraki doğru şeyi beklemekten mutluyum. Yaptığım şeyi seviyorum. Kendimi farklı yüzlere ve insanlara bölmek zorunda kalmayacağım bir yol buluyorum. Ve artık robot moduna geçmek istemiyorum” diyerek sevenlerini bir süre daha bekleteceğini belirtmiş oldu.

İlginizi Çekebilir