WarnerMedia’nın Yeni Dijital Platformu HBO Max Oldu

Diziler Günün Haberi

WarnerMedia, yeni dijital platformunun adını HBO Max olarak açıkladı. Platform önümüzdeki yıl erişime açılacak.

Son dönemlerde Netflix’in yakaladığı başarının yanı sıra kendi platformlarını açmaya başlayan medya şirketlerine bir yenisi daha eklendi. Dünyanın en büyük medya şirketlerinden biri olan WarnerMedia, bir süredir üzerinde çalıştığı dijital platformu HBO Max adıyla tanıttı. HBO Max, 2020’nin ilkbahar aylarında tamamlanmış hâliyle yayın hayatına başlayacak.

WarnerMedia’nın dijital platformunda yer alacak içerikler arasında Friends gibi önemli diziler de yer alacak. Netflix tarafından satın alınan dizi, 2020 yılından itibaren HBO Max’te yer alacak. Friends, 5 yıl boyunca WarnerMedia’nın dijital platformunda kalacak.

Kendi içeriklerini üretmeye de özen gösterecek olan HBO Max, platform için Denis Villeneuve ve Reese Witherspoon gibi önemli isimlerle çalışacak. Villeneuve’ün Dune filmine ek olarak hazırladığı Dune: The Sisterhood dizisi de bu platformda yer alacak. Big Little Lies’ta HBO ile çalışan Reese Witherspoon da HBO Max için içerik hazırlayan isimler arasında yer alacak. Reese Witherspoon’un yapım şirketi Hello Sunshine, WarnerMedia’nın yeni dijital platformu için iki yeni film hazırlayacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up