‘Wanted 2’ ilk senaristlere emanet…

Manşet Türkiye

Babasının dünyanın en iyi suikastçısı olduğunu öğrenen Wesley Gibson isimli bir gencin gizli yeteneklerinin farkına varışını ve hayatta kalmak için girdiği savaşı anlatan ilk film, Mark Millar ve J.G. Jones’un aynı isimli çizgi-romanından uyarlanmıştı.

Wanted filminin devam filmi olacak Wanted 2 için filmin ilk senaristleriyle anlaşmaya varıldı.

Universal Pictures stüdyosu, Wanted filminin senaristleri Derek Haas ve Michael Brandt’la devam filmi projesi için anlaştı. Anlaşma, Haas’ın twitter hesabından yaptığı açıklamayla da resmiyet kazandı.

2009 Nisan’ında senaryo konusunda Evan Spiliotopoulos’la anlaştığı haberleri gelen stüdyo, bu son kararla birlikte projeyi orijinal ekibe paslamış oldu. Haas, ilk filmin yönetmeni Timur Bekmambetov’un devam filminde tekrar yönetmen koltuğuna oturup oturmayacağı konusunda kesin bir şey söylemezken, devam filminin son olaylardan sonra yaşanları anlatacağını belirtti. Filmin kahramanı Wesley’e ilk filmde olduğu yine James McAvoy’un hayat vereceği beklense de, henüz resmi bir anlaşma imzalanmış değil.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up