Walhberg: “Russell Crowe İyi ve Karizmatik Bir Aktör

Fragmanlar Manşet

bitik-sehir

Yıldız oyuncu kadrosuyla polisiye aksiyon türündeki “BİTİK ŞEHİR”(Broken City) de Mark Walhberg New York şehrinin eski bir polisi Billy Taggart’ı canlandırıyor.Filmde, Wahlberg’e eşlik eden Russell Crowe ise New York Belediye Başkanı Hostetler’ı, Catherine Zeta-Jones da Belediye Başkanı’nın sadakatsiz eşini canlandırıyor.

Filmin başrolünde yer almasının yanı sıra yapımcılığını da üstlenen Mark Wahlberg, kast seçiminin harika olduğunu özellikle Russell Crowe’u seçerken beyinlerini yormalarına gerek kalmadığını ve onun mükemmel bir aktör olduğunusöyledi. “Onu görmeye alışkın olduğumuzdan çok daha farklı bir rolde görüyoruz ama o yine çok başarılı. Russell yaşayan aktörler içinde en iyilerinden ve aynı zamanda oldukça karizmatik biri.”

Oscar Ödüllü başarılı aktör Russell Crowe ise Bitik Şehir filmindeki tehditkar Belediye Başkan’ı rolü için; “Gerilim yüklü bu filmde yaşanan bir cinayet ve seçim kampanyası arasında nasıl bir ilişki olduğunu göreceğiz. Bir politikacıyı canlandırıyorum ve onun söyleyecek çok sözü var. Bunların bir bütünlük oluşturması gerekir ama aynı zamanda bir politikacı gibi durmadan insanların damarına da basabilmeli. Hostetler’ın yaptığı da bu.”

“Mark Wahlberg ile çalışmayı sevdim. O sette rahat ve bu aktörlüğün çok temel bir bileşeni. İşle ilgili rahat ve karakterleri nasıl oynayacağıyla ilgili de oldukça rahat.

Catherine Zeta-Jones harika bir kadın. Beraber çalışması çok eğlenceli biri.”

Film ülkemizde 18 Ocak 2013 Cuma günü vizyona girecek.

Bitik Şehir Foto Galeri:

[nggallery id=22]

Bitik Şehir Fragman:

© Sinefesto

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up