Vizyondakiler

Tomb Raider

Alicia Vikander'in sevilen video oyun karakteri Lara Croft'a hayat verdiği Tomb Raider, babasının ani bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve bisikletli kuryelik yaparak geçinen Lara'nın, babasının akıbetini aydınlatma amacıyla girdiği yolda başından geçenleri anlatıyor.

Öldürme Arzusu

Film, ailesine yapılan bir saldırıdan sonra kişisel adaletini sağlamak adına önüne çıkan her engeli alaşağı etmeye ant içmiş Paul Kersey'nin hikâyesi.

Tut Yüreğimden Anne

Burçin Aydın ve Bülent Aydoğan'ın yönettiği Tut Yüreğimden Anne, otizmli kızını bir türlü kabullenemeyen ailesiyle zorlu bir hayatı olan Sibel'in, ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendikten sonra yaşadıklarını konu ediniyor.

Düğüm Salonu

Hakan Algül'ün yönettiği, Şahin Irmak'ın senaryosuna imza atıp başrolünde yer aldığı Düğüm Salonu, iki eski sevgilinin aynı gün ve saatte yan salonlarda evlenmesiyle birbirine giren iki düğün ahalisinin hikâyesini anlatıyor.

Ne Var?

Ne Var?, gittikleri falcıdan sonra bir hazinenin peşine düşen bir grup arkadaşın hikâyesini anlatmaya çalışıyor.

Entebbe’de 7 Gün

José Padilha'nın yönettiği film, 1976 yılında Tel Aviv'den Paris'e gitmekte olan bir uçağın kaçırılması sonrası yürütülen kurtarma operasyonunu anlatıyor.

Kaybedenler Kulübü Yolda

Nejat işler ve Yiğit Özşener'in başrollerinde yer aldığı Kaybedenler Kulübü'nün devam filmi Yolda, Kaan ve Mete ikilisinin tatil sonrası İstanbul'a dönüş yolculuğunda yaşadıklarını anlatıyor.

Pervane

Pervane, baskı ve savaş dönemi Afganistan'ında, haksız bir şekilde tutuklanan babasını aramaya koyulan 11 yaşındaki genç kız çocuğu Parvana'nın hikâyesini anlatıyor.

Locman

Şükrü Alaçam'ın yönettiği Locman, aile babasının tayiniyle yeni bir yerde, yeni bir hayata başlayan ailenin uyum sürecini ele alıyor.

Vicdan Ağacı

Olgun Özdemir'in yönettiği Vicdan Ağacı, Kuşadası'nda yaşayan Menderes ve bakıma muhtaç ağabeyi Adnan'ın hikâyesini anlatıyor.

Mahalle

Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman'ın yönettiği Mahalle, üç arkadaşın, civara yeni taşınan, gizemli bir yabancı ile değişen hayatlarını konu ediniyor.

Ziyaretçiler: Gece Avı

The Strangers'ın devam filmi olan The Strangers: Prey at Night, kaldıkları yerde üç maskeli kişi tarafından izlenen bir ailenin hikâyesini anlatıyor.

Lost Password

Sign Up