Vizyondaki Filmler I 24 Mart 2017

Manşet Türkiye

Bu hafta vizyondaki filmler Power Rangers, Sonsuz Aşk, Beyaz Balina, Otoban, David Lynch ve Yaşam Sanatı ile Hayat.  yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın en dikkat çeken filmi ise Daniel Espinoza imzalı Hayat. Merak edenler için usta yönetmen David Lynch‘in ilk uzun metrajına kadar uzanan süreci anlatan David Lynch ve Yaşam Sanatı ise enfes bir yönetmen ziyafeti.

İşte 24 Mart 2017’de vizyona giren filmler ve kısa özetleri:

1 – Beyaz Balina
vizyon Beyaz Balina

Moby Dick’ romanı üzerinden gelişen sıcak bir hikaye.

A. Uygur Öztürk‘ün yönettiği Beyaz Balina, Ali ile Vahap adlı iki çocuğun dostluğunu anlatıyor.

Filmin fragmanı ve konusu için tıklayın

____

2 – David Lynch: Yaşam Sanatı

vizyon David Lynch- The Art Life

David Lynch: Yaşam Sanatı, David Lynch’in geçmişine çıktığı yolculukta izleyiciyi bu eşsiz deneyime ortak ediyor.

David Lynch’in zihninin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? 4 Oscar adaylığı bulunan efsanevi yönetmenin Amerika’da küçük bir kasabada başlayan çocukluk hayatından sanatla tanışma dönemine yol aldığımız benzersiz ve ayrıcalıklı bir deneyim. Sinema tarihine pek çok eşsiz başyapıt bırakan kült yönetmenin bilinmeyen anlarına tanıklık ettiren film, ileride imza atacağı unutulmaz eserlerinin ilham kaynaklarını keşfetmemizi sağlıyor.

Filmin fragmanı ve konusu için tıklayın.

____

3 – Otoban

vizyon - otoban

Film kadrosu ve aksiyon sahneleri ile dikkat çekiyor.

Nicholas Hoult, Felicity Jones, Anthony Hopkins ve Ben Kingsley gibi isimlerin yer aldığı kadrosuyla dikkat çeken Collide, aksiyonu bol bir kaçış hikâyesini ele alıyor.

Filmin fragmanı ve konusu için tıklayın

___

4- Sonsuz Aşk

sonsuz ask 1

Sonsuz Aşk, birbirinden siyahla beyaz kadar farklı iki insanın ezber bozan aşk hikâyesini konu alıyor.

Filmde Fahriye Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakteriyle izleyicisiyle buluşacak. İlk bakışta hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen, Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşerler.

Filmin fragmanı ve konusu için tıklayın

____

5- Hayat (Life)

David Jordan (Jake Gyllenhaal) in Columbia Pictures' LIFE.

Bilim kurgu gerilim türündeki film kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Daniel Espinosa’nın yönettiği, başrollerinde Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson gibi isimlerin yer aldığı Hayat (Life), bir uzay istasyonunda görevli altı kişinin, Mars’ta tek hücreli bir varlığı keşfetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Filmin fragmanı ve konusu için tıklayın

____

6 – Power Rangers

vizyon Power Rangers

Power Rangers ekibi maceralarını beyaz perdede sürdürecek.

90’lı yıllarda televizyon ekranlarının vazgeçilmezlerinden olan çizgi dizinin sinema uyarlaması Power Rangers, yaptıkları bir keşif sonrası süper güçler kazanan beş lise öğrencisinin hikâyesini anlatıyor.

Filmin fragmanı ve konusu için tıklayın

____

Vizyondaki tüm filmler için tıklayın

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up