Film > Vizyondakiler 1 yıl önce

Sinefesto

Vizyondaki Filmler | 5 Mayıs 2023

Galaksinin Koruyucuları 3

Uyumsuzlar takımının Knowhere’de kendilerine kurdukları sakin hayatları, Rocket'in geçmişi dolayısıyla alt üst olur. Takım arkadaşı Rocket'in şaibeli geçmişinden gelen bir tehdit, Peter Quill'i harekete geçirir ve bu tehdidi uzaklaştırmak için ekibi tekrar bir araya getirir.

James Gunn'ın yönetmenliğindeki serinin son filminde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Will Poulter, Vin Diesel, Karen Gillan ve Sean Gun rol alıyor.

Şeytanın Düşmanı

Russell Crowe'in İtalyan rahip Gabriel Amorth'a hayat verdiği yarı biyografik film, hayatı boyunca 100.000'in üzerinde şeytan çıkartma gerçekleştiren Amorth'un kaleme aldığı notlarından esinleniyor. Filmde İtalyan rahip, küçük bir çocuğa musallat olan şeytanı çıkartmaya çalışırken Vatikan’ın gizli sırları ortaya çıkıyor.

Elleville Elfrid

Yakın iki arkadaş Ella ve Henry'nin dostluğu, mahalleye yeni bir çocuğun taşınmasıyla tehlikeye girer.

Aşkın Saati 19:03

Bir dedenin torununa aşılamak istediği Beşiktaş aşkını konu edinen filmin yönetmen koltuğunda Hasan Gümet otururken kamera önünde ise Berat Efe Parlar, Feride Hilal Akın ve Ali Sürmeli yer alıyor.

Tatlı Bela

Film, her ikisi de sorunlu bir geçmişe sahip Travis ve Abby'nin aşkını konu alıyor. Kendine yeni bir sayfa açıp hayatına sıradan bir üniversite öğrencisi olarak devam eden Abby'nin gelecek hedefleri ile Travis'in geçmişten gelen sorunları ikiliyi güç bir yolculuğa çıkarır.

Şüphe

Babasının intiharından şüphelenerek kapsamlı bir araştırmaya girişen Helen, araştırma sonucunda büyük bir aile sırrını keşfettiğinde açığa çıkardığı gizemin çocuğu için ölümcül olabileceğini öğrenir.

Suç Bende

Film, etraflarında dört dönen beylerin saflıklarından faydalanan iki iyi arkadaş Madeleine ile Pauline’in çevirdiği işgüzarlıkları anlatıyor.

Genç, güzel ve yeteneksiz aktris Madeleine Verdier, ünlü bir yapımcıyı öldürmekle suçlandığında imdadına, kendi gibi işsiz olan avukat arkadaşı Pauline yetişir. Böylelikle Madeleine kendini, herkesin haklı bulacağı bir mağdur olarak sunmayı başarır.

Başarılı yönetmen François Ozon imzalı filmin kamera önünde Nadia Tereszkiewicz ve Rebecca Marder'a usta oyuncu Isabelle Huppert eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir