Vizyondaki Filmler – 21 Şubat 2020

Manşet Türkiye

Bu hafta vizyonda hangi filmler var, sinemada ne izlesem diyenler… Vizyon menüsünde bu hafta 7 film sizleri bekliyor, işte o filmler…

Bayi Toplantısı

İbrahim Büyükak‘ın kaleme alıp başrolünde yer aldığı Bayi Toplantısı, beyaz eşya işiyle uğraşan üç esnafın, gittikleri üç günlük bayi toplantısı sırasında kendilerini türlü olaylar içerisinde bulmalarını anlatıyor.

Fragman için tıklayın

Burası Cennet Olmalı

Elia Suleiman‘ın yönettiği Burası Cennet Olmalı, dünyanın birçok şehrine giden ES’nin, buralarda memleketi Filistin’den izlerle karşılaşmasını konu ediniyor.

Fragman için tıklayın

Vahşetin Çağrısı

Jack London’ın ünlü eserinden sinemaya uyarlanan Vahşetin Çağrısı, Kaliforniya’da yaşadığı çiftlikten koparılıp Yukon’un zorlu şartlarında kızak köpeği yapılan Buck’ın bu yeni şartlara ayak uydurma mücadelesini konu ediniyor.

Fragman için tıklayın

Efsunlu Ayin

Efsunlu Ayin, kaldığı yurdun geçmişiyle ilgili anlatılan gizemli hikâyeleri araştırmaya koyulan gazetecilik öğrencisi Ebru’nun bu süreçte yaşadıklarını anlatıyor.

Fragman için tıklayın

Vikingler: Büyük Macera

Vikingler: Büyük Macera, sevilen çizgi dizi Vikingler’in kahramanlarının yeni maceralarını anlatıyor.

Fragman için tıklayın

Garez

Nicolas Pesce‘nin yönettiği Garez, intikam hırsıyla dolu bir ruhun mesken tuttuğu eve bir şekilde yolu düşen herkesin maruz kaldığı dehşeti konu ediniyor.

Fragman için tıklayın

Patron Gibi

Rose Byrne, Tiffany Haddish ve Salma Hayek gibi isimlerin yer aldığı Patron Gibi, farklı kişiliklere sahip iki yakın arkadaşın, kurdukları şirkete yatırım yapmak isteyen biriyle tanıştıktan sonra ilişkilerinin de yıpranacağı bir süreçle başa çıkmaya çalışmalarını konu ediniyor.

Fragman için tıklayın

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up