Film > Vizyondakiler 8 ay önce

Sinefesto

Vizyondaki Filmler | 17 Mart 2023

Asi | Rebel

Suriye'de savaş mağdurlarına yardım etmek için Belçika'dan Suriye'ye giden Kemal’in hikayesine odaklanan film, savaşın ayırdığı bir ailenin öyküsünü anlatıyor. DAEŞ milislerine katılmaya zorlanan ağabeyi Kemal’i kurtarmak için radikal bir gruba karışan Nesim ile anneleri Leyla, yeniden bir araya gelebilmek için zorlu bir mücadele verir.

John Wick 4

Efsane serinin devam filminde, Keanu Reeves'in bir kez daha canlandırdığı John Wick karakteri büyük risklerle karşı karşıya. Wick, yüksek şura ile olan hesaplaşması için bir plan yaparken özgürlüğünü kazanmadan önce dünyadaki güçlü ittifaklarla ve eski arkadaşlarını düşmanlarına dönüştüren güçlerle mücadele etmek zorundadır.

Haris

Film, borç batağından kurtulmak için son çare olarak arkadaşı Anıl'ın elindeki haritayla define avına çıkan Sami’nin yaşadıklarını konu ediniyor.

Kahraman Kuyruklar | Pattie et la colère de Poséidon

Cesur fare Pati ve onun kedi arkadaşı Sam'in heyecan dolu serüvenlerini anlatan filmde, Antik Yunan'da yaşayan tuhaf ve tehlikeli yaratıklarla mücadele etmek zorunda kalan ikiliyi kenti kurtarmak için zorlu bir mücadele bekliyor.

Mahkum 77 | Modelo 77

Film, İspanya'nın demokrasiye geçiş döneminde, işlemediği zimmete para geçirme suçundan hapishanede 20 yıl boyunca yargılanmayı bekleyen Manuel'in haksız muamele ve işkencelere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Karlar Kralı Norm 3: Aile Tatili

| Norm of the North: Family Vacation

Krallığını yönetirken ailesine zaman ayırmakta zorlandığı için bir tatil planı yapan Norm, tatil sırasında tacını çaldırınca, ailesine haber vermeden onu bulmaya çalışır. Film, Norm ve ailesinin birlikte verdiği mücadeleyi izleyicilere keyifli bir şekilde aktarıyor.

Vizyona giren diğer filmler arasında ise “Shazam! Tanrıların Öfkesi”, “Öldüm Bittim” ve “Cin Büyüsü” yer almakta.

İlginizi Çekebilir