Film > Vizyondakiler 12 ay önce

Sinefesto

Vizyondaki Filmler | 16 Aralık 2022

Avatar: Suyun Yolu (Avatar: The Way of Water)

Gişe rekortmeni Avatar'ın 13 yıl sonra gelen devam filmi Avatar: The Way of Water, Pandora gezegeninde Na'vi halkına dahil olup Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully'nin, tanıdık bir düşmanın yeniden gezegenlerine tehdit oluşturması sonrası Na'vi halkıyla birlikte verdiği mücadeleyi konu ediniyor.

Fragman için tıklayın.

Şeytanın Kızı (The Harbinger)

Daniel ve Theresa Snyder, sorunlu kızları Rosalie ile beraber küçük bir kasabaya taşınır. Kısa bir süre sonra başlayan kasaba sakinlerinin gizemli ölümlerinden, kızlarının sorumlu olduğunu düşünmektedirler. Kötü bir şeyin onları takip etmesinden korkan ebeveynler, kızlarını kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmalıdır.

Fragman için tıklayın.

Ajan Kedi (Marnies Welt, Marnie's World)

Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşar. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla bilmektedir.

Fragman için tıklayın.

Öğle Güneşinde Yıldızlar (Stars At Noon)

Nikaragua'da mahsur kalan genç bir Amerikalı gazeteci, en iyi kaçış şansı gibi görünen esrarengiz bir İngiliz'e aşık olur. Kısa süre sonra, kendisinden daha büyük bir tehlikede olabileceğini fark eder.

Fragman için tıklayın.

İlginizi Çekebilir