Vin Diesel, Peter Jackson’ın Peşinde

Dünya Manşet

Vin Diesel, J.R. Tolkien uyarlamasında rol almak istiyor.

Ünlü aktör Vin Diesel, henüz film hakları satın alınmış olmasa da, Peter Jackson’ın çekmek istediğini açıkladığı The Silmarillion‘ın kadrosuna dahil olmak istiyor.

vin_diesel_

Son olarak Hobbit: Beş Ordunun Savaşı’nı yöneten Peter Jackson’ın yeni projesine dair söylentiler son dönemde arttı.

Steven Spielberg’ün 2011 yılında yönetmenliğini yaptığı Tenten’in Maceraları‘nın yapımcılığını üstlenen Peter Jackson, devam filmini kendisinin çekeceğini açıklamıştı.

Henüz Tenten için harekete geçmeyen Jackson, uzun zamandır proje aşamasında olan, J.R.R. Tolkien’in romanı Silmarillion‘ı sinemaya uyarlamak istiyor.

Bu proje hakkında duyum alan, J.R.R Tolkien ve Silmarillion hayranı olduğu bilinen Vin Diesel de filmde rol almak istediğini duyurdu.

Bunun ardından Yüzüklerin Efendisi serisinde Frodo rolünü canlandıran Elijah Wood katıldığı bir programda, Silmarillion romanını okumadığını fakat arkadaşı Vin Diesel’in kitap ve Orta Dünya hakkındaki bilgilerinin kendisini şaşırttığını anlattı. WoodVin Diesel’e Melkor rolü için kesinlikle Peter Jackson ile konuşması gerektiğini söylemiş.

——————————————-

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up