Bizimle İletişime Geçin

The Jesus Rolls

Yayınlandı

tarihinde

John Turturro’nun başrolünü üstlendiği The Big Lebowski’nin devam filmi The Jesus Rolls‘un yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

John Turturro’nun yazıp yönettiği, aynı zamanda başrolünde yer aldığı film, toplumda kendilerine yer bulmakta zorlanan üç renkli karakterin birlikte çıktığı yolculuğu anlatıyor. Jesus ve yol arkadaşları yolculuk sırasında ufak suçlara karışırken, beklenmedik bir aşk ortaya çıkıyor.

Film, 26 Haziran’da vizyona girecek.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

18 Mayıs 2021 Salı akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

18 Mayıs 2021 Salı akşamı televizyon filmleri.

İrtifa (Altitude) – Beyaz TV Saat: 19.30

FBI ajanı Gretchen Blair, Washington D.C.’ye gitmek için yola çıkar. Uçakta yanında oturan yolcu ile muhabbet eden Blair, ondan şaşırtıcı bir teklif alır. Yolcu, içinde bulunduklarını uçağın kaçırılmak üzere olduğunu söyler ve kendisini uçaktan kurtarma karşılığında Blair’e 75 milyon dolar ödemeyi vaat eder. Blair, yolcunun anlattıklarını başta ciddiye almaz ama uçağın kontrolünün bir grup hırsız tarafından ele geçirilmesi üzerine şaka olmadığının farkına varır. Çalınmış bir ganimeti uçakta arayan hırsızlar uçağın altını üstüne getirirler. Kendisini havada karmaşık bir soygunun içinde bulan Blair, yolcuları kurtarmak için savaşır.

Adalet Birliği (Justice League) – Star TV Saat: 20.00

Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?

Hababam Sınıfı Güle Güle – Show TV Saat: 20.00

Doğulu bir aileden gelen edebiyat hocası Mehmet Bülbül’ün tayini Özel Çamlıca Lisesi’ne çıkar. Öğrenciler ilk başta yeni gelen hocalarına yukarıdan bakarlar. Mehmet Hoca, ilk başta bu duruma aldırış etmese de daha sonra ailesinin küçük görülmesine dayanamaz. Bu arada Hafize Ananın kızı Ayşegül de okulda okumaktadır. Ancak fakirliğinden utanan Ayşegül, annesinden köşe bucak kaçmaktadır. Mehmet Hoca, diğer öğrencileriyle olduğu gibi Ayşegül ile de da yakından ilgilenir ve onun sorunlarını çözmesine yardımcı olur. Mehmet Bülbül’ün tayini de başka bir okula çıkar.

7. Koğuştaki Mucize – FOX Saat: 20.00

1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo’nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova’nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?

Şampiyonlar (Champions) – TRT 2 Saat: 21.00

Kamu hizmeti yapması gereken bir basketbol koçunun, engelli bir takımı çalıştırmasını konu edinen İspanyol yapımı “Champions” (Şampiyonlar), bu akşam 21.00’de TRT 2’de.

Kurtarıcı (The Liberator) – Beyaz TV Saat: 21.15

Güney Amerika bölgesinde İspanya İmparatorluğuna karşı 100’e yakın çarpışmada yer almış bir kahraman olan Simon Bolivar, sadece at üzerinde binlerce kilometre kat etmiş biridir. Emri altındaki askerlerinin sayısı İskender’in ordusunun iki katı büyüklüğündedir ve savaşa girdiği toprakları hiç bir zaman istila etmemiştir. Aksine kazandığı topraklarda yaşayan halkı özgürlüklerine kavuşturmuştur.

Erkek Güzeli Sefil Bilo – Show TV Saat: 22.00

Bilo, Ağa’nın emriyle babasını öldürmüş olan adamın kızı Cano’ya aşık olur. Fakat Ağa ve köylüler kanını temizlemesi için Bilo’yu zorlamaktadır. Bilo, vuramadan kan davalısı ölür. Ancak babasını onun vurduğunu düşünen Cano, intikam almak için Bilo’nun peşine düşer. Dağlara çıkıp eşkiya olmaya karar veren Bilo, yokluğundan faydalanıp sevdiğiyle düğün yapan Ağa’yı durdurmak için köye döner.

Beynelmilel – Star TV Saat: 22.30

1982 yılında Adıyaman’da bir grup yerel müzisyen, o yıllarda uygulanmakta olan sokağa çıkma yasağından dolayı geçim sıkıntısına düşer. Geçinebilmek için buldukları çözüm ise hepsinin tutuklanmasına yol açar. Yörenin sıkıyönetim komutanı, bu yerel müzisyenleri çağdaş bir orkestraya dönüştürmek isteyince, olaylar gelişmeye başlar. Yöresel orkestradan, kenti ziyaret edecek olan konsey üyelerinin karşılama töreninde çalmaları istenir. Fakat bu konseyi karşılamayı sadece müzisyenler değil, şehrin genç aktivistleri de büyük bir sabırsızlıkla beklemektedir. Siyasal bilimler öğrencisi Haydar ve arkadaşları konsey üyelerini karşılamak için bir protesto eylemi hazırlamayı düşünmektedir. Ve bu eylemi gerçekleştirmek için de çağdaş orkestranın şefi Abuzer’in kızı Gülendam’dan yardım almaktadır.

Biz Size Döneriz – FOX Saat: 22.45

Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit adında üniversiteden yeni mezun olmuş altı yakın arkadaşın İstanbul’da iş bulma ve hayatlarındaki en ciddi başlangıçlar için ilk adımlarını atma hikayesi anlatılıyor. Yeni mezun her gencin iş görüşmelerinde yaşadıklarını başarılı tespitlerle anlatan film, bu dönemde yaşanan aşkları, gençlik heyecanlarını, ihanetleri de işin içine katarak, gençlerin kendilerini bulma hikayesini beyazperdeye taşıyor.

Romantik Komedi – Show TV Saat: 23.30

Esra, Didem ve Zeynep beraber aynı evi paylaşan en yakın arkadaşlardır. Zeynep’in düğün gecesinde hiç istemediği bir hayatı yaşadığını fark eden Esra, o geceden sonra mutsuz olduğu işinden istifa eder ve onu anlamayan sevgilisi Oğuz’dan ayrılır.

Okumaya Devam Et

Dijital

Amazon İflas Eden MGM’i Satın Alabilir

Metro Goldwyn Mayer arşivi Amazon’un olabilir.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Amazon

Amazon, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru iflas ettiğini resmi olarak duyuran Metro Goldwyn Mayer (MGM) stüdyolarına ait tüm arşivi satın alabilir.

Louis B. Mayer ve Marcus Loew tarafından 1924 yılında kurulan film yapım şirketi Metro Goldwyn Mayer (MGM) iflas ettiğini geçtiğimiz yılın sonlarında duyurmuştu. Yapılan açıklamaların ardından 4 bin film ve toplamda 17 bin saatlik televizyon programına sahip olan stüdyonun arşivine Amazon talip oldu.

Dünya genelin streaming platformlarının önemi her geçen gün artarken 200 milyonu aşkın kullanıcısı olduğunu açıklayan Amazon‘un kurucu ve sahibi Jeff Bezos‘un, Amazon Prime Video‘yu daha fazla büyütmek istediği biliniyordu. Amazon planladığı büyüme stratejisinde önemli bir adım atarak No Time To Die, Candyman, Pink Panther, RoboCop, Rocky, The Hobbit, The Handmaid’s Tale gibi yapımlara sahip olan Metro Goldwyn Mayer (MGM) arşivini satın almak için $9 milyar civarında teklif verdiği konuşuluyor.

Okumaya Devam Et

Dijital

WarnerMedia ve Discovery Tek Şirket Olmaya Hazırlanıyor

İki dev şirket resmi olarak birleşeceğini açıkladı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

WarnerMedia

Dünyaca ünlü iki dev medya şirketi olan WarnerMedia ve Discovery’nin tek bir mega şirket altında birleşeceği, şirketlerin CEO’ları tarafından duyuruldu.

WarnerMedia‘nın sahibi olduğu AT&T‘nin CEOsu John Stankey ile Discovery şirketinin CEOsu David Zaslav, dün gerçekleşen basın toplantısı ile iki dev medya şirketinin tek bir mega şirket bünyesinde birleşeceğini resmi olarak duyurdu.

İki şirketin birleşmesiyle kurulacak mega şirketin adı henüz belirsizliğini korurken, Discovery‘nin CEOsu David Zaslav‘ın yeni kurulacak ve başka bir ana firmaya bağlı olmayacak şirketin başına geçeceği de belirtildi. Şirket hisselerinin %71’i AT&T’de, %29’u ise Discovery’de olacak şekilde bölüştürüldüğü de yapılan açıklamalar arasında bulunuyor. Yeni projeleri merakla beklenen şirketin yönetim kurulu üyelerinin ise yedisini AT&T, altısının Discovery tarafından belirleneceği biliniyor.

AT&T‘nin sahibi olduğu WarnerMedia ile Discovery‘nin tek bir mega şirket altında toplanması Warner Bros., HBO Max, CNN, Discovery, TLC, Animal Planet gibi dev yayınlara imza atan medya kuruluşlarının tek çatı alında toplanmasını ifade ediyor.

Deadline

Okumaya Devam Et

Popüler