The Favourite

‘The Lobster’ ve ‘The Killing of A Sacred Deer’ filmlerinin yönetmeni Yorgos Lanthimos‘un biyografi – tarihi filmi “The Favourite”tan ilk fragman yayınlandı.

Filmin kadrosunda Emma Stone, Rachel Weisz, Olivia Colman, Nicholas Hoult, Joe Alwyn, Jenny Rainsford ve Mark Gatiss de yer alıyor.

Filmin Konusu

“The Favourite”, 18. yüzyılın başlarında İngiltere’de hüküm süren Kraliçe Anne’in kraliyet entrikaları, ihtirasları, kıskançlıkları ve ihanetleri içeren müstehcen ve iğneleyici hikayesini anlatıyor. Hikayenin merkezindeki Kraliçe’nin (Olivia Colman), sırdaşı, danışmanı ve gizli sevgilisi olan Marlborough Düşesi Sarah Churchill (Rachel Weisz) ile olan ilişkisi, Düşes’in genç kuzeni Abigail’in (Emma Stone) gelmesiyle tepetaklak olur. Kraliçe ve sarayı etkilemeye çalışan iki kadın arasındaki güç dengeleri çok geçmeden değişecektir.

The Favourite, 23 Kasım 2018’de Amerika’da vizyona girecek.

 

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up