The Commuter

Başrolünde aksiyon filmlerinin aranan ismi Liam Neeson‘ın olduğu aksiyon gerilim filmi The Commuter‘den fragman yayınlandı.

Filmin yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra var. Serra ve Neeson daha önce Kimliksiz, Nonstop ve Run All Night filmlerinde beraber çalışmışlardı. Neeson‘u bu tarz filmlerde son kez görüyoruz. Zira 65 yaşındaki oyuncu artık aksiyon filmlerinde oynamama kararı aldı.

Filmin kadrosunda ayrıca Vera FarmigaPatrick Wilson, Elizabeth McGovernSam NeillJonathan Banks gibi oyuncular da yer alıyor.

The Commuter’in konusu

Rutin bir hayatı olan sigorta pazarlamacısı Michael işten eve gidip geldiği bir rutinle yaşamaktadır. Fakat gizemli bir yabancıyla iletişime geçer ve yol aldığı trendeki bir kişinin kimliğini ortaya çıkarmak zorunda kalır. Zamana karşı yarışan Michael, kendini ölümcül bir komplonun içinde bulur. Diğer yolcuların yaşaması ve kendinin hayatta kalması için her şey onun elindedir.

Liam Neeson’a Vera Farmiga eşlik ediyor.

The Commuter 12 Ocak 2018‘de Türkiye’de vizyona girecek.

Yorumlar

Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up