Scary Stories to Tell in the Dark

Guillermo del Toro’nun yapımcılığını üstlendiği korku türündeki Scary Stories to Tell in the Dark filminden ilk fragman yayınlandı.

Filmin Konusu:
Şehir ve kasabalarda anlatılan halk hikayelerinden ilham alan filmin konusu şöyle: 1968 yılının Amerikası’nda geçen hikaye, huzur içinde yaşayan Mill Valley kasabasına odaklanıyor. Nesiller boyu bu kasabada yaşayan Bellows ailesi de bu huzurlu atmosferin bir parçası olarak hayatını sürdürüyordur. Ancak bu aile hakkında kasabada sürekli gezinen bir halk hikayesi vardır. Kasabanın öbür ucundaki bir malikanede yaşayan Sarah Bellows adındaki genç kız, korkunç işkenceler görmüştür. Bu hikayeyi keşfeden bir grup genç ise kendini Sarah’nın yaşadıklarını araştırırken bulacaktır.

Scary Stories to Tell in the Dark”Amerika’da 9 Ağustos tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belli değil.

Yorumlar

Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up