Bizimle İletişime Geçin

If Beale Street Could Talk

Yayınlandı

tarihinde

Moonlight filmiyle En İyi Uyarlama Senaryo dalında Oscar kazanan Barry Jenkins’in yönetmenliğini üstlendiği drama filmi If Beale Street Could Talk’un son fragmanı yayınlandı.

Filmin Konusu:
19 yaşındaki Tish ve 22 yaşındaki Fonny birbirlerine çok aşık olan genç bir çifttir. Bu tutkulu aşk ikiliyi zorlu ailelerinden ve dış dünyanın acımasız yüzünden korumaktadır. İkili nişanlanır ve kısa süre sonra Tish hamile kalır. Çiftin önünde ailelerini planlamak ve huzurlu yıllar geçirmek için güzel bir fırsat vardır. Ancak günün birinde dünyaları tepetaklak olur. Fonny haksız yere Porto Rikolu bir kadın olan Victoria Rogers’a tecavüz etmekle suçlanmıştır. Şimdi Tish, ailesi ve avukatı, Tish’in karnındaki bebek doğmadan önce Fonny’i serbest bıraktıracak kanıtı bulmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.

If Beale Street Could Talk Amerika’da 14 Aralık’ta gösterime girecek. Ülkemiz için henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dijital

Disney ile Sony Marvel Filmlerinin Dijital Gösterimleri İçin Anlaşma İmzaladı

Spider-Man, Venom ve daha fazlası.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Sony

Stream platformlarının önemi her geçen gün artarken yeni bir anlaşma da Disney ile Sony arasında imzalandı.

İki dev şirket Disney ile Sony yeni bir anlaşmaya imza attılar. Anlaşmanın hakları Sony‘de olan Marvel karakterlerinin yer aldığı filmlerin, Disney+ yayınlanmasına ilişkin olduğu açıklandı. Bu demek oluyor ki Spider-Man, Venom gibi Sony yapımı Marvel filmleri Disney+ skalasına eklenecek. İmzaları atılan anlaşma 2022‘den itibaren geçerli olacak.

Sony geçtiğimiz haftalarda da Netflix ile benzer bir anlaşmaya imza atmıştı. Bu anlaşma ise Sony filmlerinin ABD’de vizyonu sonrasında ilk dijital gösterimlerinin Netflix‘te gerçekleşmesi gibi ciddi maddeleri bulunduruyordu.

Okumaya Devam Et

Dijital

Netflix 2021’in İlk Çeyreğinde Hedefine Ulaşamadı

Planlanan gibi olmadı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Netflix

Uluslararası stream platformu Netflix, 2021 yılının ilk çeyrek raporunu açıkladı. Platform, yılın ilk üç ayı boyunca abone sayısında hedeflenen noktaya ulaşamadığını belirtti.

Netflix, 2020 yılının dördüncü çeyrek raporunda yaptığı açıklamalar ile dünya genelinde 200 milyon aboneyi aştığını duyurmuştu. Dünyayı etkisi altına almış COVID-19 salgını gereği zor bir dönemden geçen sinema ve televizyonu geride bırakan stream platformlarının başında gelen Netflix, bu büyümeyi 2021 yılının ilk çeyreğinde devam ettiremedi. 2021 yılının ilk çeyrek raporuna göre platform, yılın ilk üç ayında 3,98 milyon yeni aboneyi bünyesine dahil etti. İlk üç ayında ulaştığı yeni abone sayısı 3,98 milyon ile toplamda 207,4 milyon kullanıcıya erişilmiş olan platform, ilk çeyrek artışının 6 milyon abone civarında olmasını planlıyordu.

2020 ilk çeyreğinde 15,8 milyon yeni aboneye ulaşan Netflix, 2021 yılında içeriklerine toplamda $17 milyar harcayacağını da belirtti. Platform daha önce içerikleri için 2019 yılında $13,9 milyar, 2020 yılında ise $11,8 milyar harcamıştı.

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

22 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

22 Nisan 2021 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Paris’ten Sevgilerle (From Paris With Love) – Beyaz TV Saat: 19.30

Fransa’daki Amerikan Büyükelçiliği’nde görevli James Reece, Paris’te güzel sevgilisiyle birlikte kıskanılası bir yaşam sürmektedir. CIA için elçilikte alt düzey bir görevde çalışan James’in tek istediği daha yüksek mertebeye sahip bir ajan olmaktır. Hiç beklemediği anda bir işe üst düzey görevli olarak atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamayacaktır. Ancak sevinci, yeni ortağı Charlie Wax ile tanışıncaya kadar sürer.

Güvercin Hırsızları – TRT 2 Saat: 21.00

En büyük zevki güvercin çalmak olan Mahmut, kayıp güvercinini ararken İsmail ile karşılaşır ve bu hayatının dönüm noktası olur. Genç yönetmen Osman Nail Doğan’ın ilk uzun metraj filmi “Güvercin Hırsızları”, bu akşam 21.30’da TRT 2’de.

Paranoya (Paranoia) – Beyaz TV Saat: 21.15

Adam Cassidy uzun zamandır bir parçası olduğu Wyatt isimli önemli bir telekomünikasyon şirketinde iyi bir kariyere sahip olmak için var gücüyle ve büyük bir hırsla çalışmaktadır. Ancak anlık bir dikkatsizliğinden kaynaklanan ufacık bir hataya sebep olması şirketin önemli miktarda para kaybetmesine neden olur. Bu nedenle de patronu Nicholas Wyatt’ı bir hayli zor bir durumda bırakır. Bu hatayı telafi etmesi ise ilginç bir görevle mümkün olacaktır. Jack Goddard’ın yönettiği rakip firmaya transfer olup, Wyatt için muhbirlik yapması gerekecektir. Varlıklı bir adam olmanın ve lüks arabalara sahip olmanın hayallerini kuran Adam, acımasız ve iki yüzlü piyasanın maşalarından biridir.

Okumaya Devam Et

Popüler