Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug) Fragman

Yorumlar

1 Yorum

  1. Daha yeni izledik taze taze yazıyorum.

    Öncelikel şunu söyleyeyim keşke önce hobbit çekilseydide yüzüklerin efendisi çekilemseydi. yüzüklerin efendisi öncesi bu hikaye konuyu tamamlıyor. Gerçi yüzüklerin efendisi çekilseydi hobbit hiç olmazdı oda ayrı konu çekme zahmetine bile girmezlerdi. Hikaye tuttuğu için diğer kitaplara başladılar.

    Film çok güzel birinci bölümün devamı olarak konu devam ediyor. Fakat birinci bölüm gibi film en heyecanlı yerinde bitiyor. Spoiler vemekten çekinmeyeceğim. Ejderha tam saldırmaya başlıyor film bitiyor. Film kesilirde orada mı kesilir arkadaş. Neyse gidin sinemada izleyin diyeceğim de izlemeyin bekleyin HD olarak evinizde izleyin daha iyidir.

    Hobbit serisi yüzüklerin efendisi gibi her filimi güzel izlenir ve heycanı doruklara traşıyıp sonra güzel bir biçimde bitmiyor. Keşke öyle olsa. Öyle olmamasını da yapım hatası olarak görüyorum. Kitap hikaye olarak çok zengin isteselerdi bu hataya düşmezlerdi.

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up