Hereditary – Ayin

Korku-gerilim sevenlerce heyecanla karşılanan ve Sundance Film Festivali’nde büyük beğeni toplayan Hereditary’den yeni bir fragman daha yayımlandı.

Başrolünde Toni Collette‘nin yanı sıra Alex Wolff, Milly Shapiro, Ann Dowd ve Gabriel Byrne gibi isimlerin yer aldığı film, annesinin vefatının ardından ailesinin geçmişinde yatan birçok korkunç sırrı öğrenmeye başlayan Annie ve ailesinin hikâyesini konu ediniyor.

Son dönemde birbirinden iddialı filmlere imza atan A24‘e ait olan Hereditary, 8 Haziran 2018 tarihinde vizyonda olacak.

Ayin- Hereditary, Graham ailesinin tüyler ürpertici hikayesine odaklanıyor. Ailenin en yaşlı üyesi esrarengiz anneanne Ellen’ın ölümü sonrası kızı Annie (Toni Collette), soyağaçlarının uğursuz ve korkunç detaylarını keşfetmeye başlar. Aile üyeleri ardı ardına meşum olaylar yaşamaktadır ve kendilerine miras kalmış bu lanetten kurtulmaya çalıştıkça, kaçınılmaz sona biraz daha yaklaştıklarını fark ederler.

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up