Happy Death Day 2U

Devam halkası “Happy Death Day 2U”dan ilk fragman yayınlandı. İlk filmden başrol Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Rachel Matthews, Charles Aitken ve Caleb Spillyards oyuncu kadrosuna geri dönerken, Suraj Sharma, Steve Zissis ve Sarah Yarkin gibi isimleri bu filmde ilk defa izleyeceğiz. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise “Paranormal Activity: İşaretliler” ve “Scout’s Guide To The Zombie Apocalypse” filmlerine imza atan, ilk filmin yönetmeni Christopher Landon üstleniyor.

Filmin Konusu:
“Ölüm Günün Kutlu Olsun” üniversite öğrencisi olan Tree’nin cinayete kurban gittiği doğum gününü tekrar tekrar yaşamasını ve sonsuz bir döngü içinde katilinin kim olduğunu bulmaya çalışmasını konu alıyordu. Hikaye detayları henüz bilinmeyen devam halkasında Tree, tekrar tekrar ölmenin, başına geleceklerden şaşırtıcı bir şekilde daha kolay olduğunu fark ediyor.

“Happy Death Day 2U” ülkemizde 15 Şubat 2019 tarihinde gösterime girecek.

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up