Glass

James McAvoy ve Anya Taylor-Joy’un başrolünü üstlendiği ‘Parçalanmış’ ile Bruce Willis ve Samuel L. Jackson’ın başrollerini üstlendiği ‘Ölümsüz’ filmlerini birleştiren yapım, Parçalanmış üçlemesinin 2. devam halkası. Yönetmenliğini M. Night Shyamalan’ın üstlendiği film, Universal Pictures yapımı. 17 Ocak 2019 tarihinde vizyona girecek olan filmden ilk fragman:

 

Filmin Konusu:

Glass, Split’in devamı ve Unbreakable filminin geçtiği evrendeki üçüncü film olacak. Hem Bruce Willis hem de James McAvoy sırasıyla David Dunn ve Kevin Wendell Crumb olarak rollerini yeniden canlandıracaklar. Samuel L. Jackson da Unbreakable filminin Elijah Price’ı olarak geri geliyor.

David Dunn’ın Kevin Wendell’in yarattığı 24’üncü karakteri “Canavar” ın peşine düşer ve her iki erkeğin kirli sırlarını bilen Elijah Price’ın (Mr. Glass) esrarengiz bir şekilde ortaya çıkmasıyla işler sarpa sarar.

 

Yorumlar

Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up