Coen’lerden Nüktedan Dönüş!

Adeta her ciddiyet ardında bir komedi barındırır dercesine, İnside Llewyn Lewis‘den sonra yine bir komedi ile yollarına devam eden Coen Biraderler‘den, Holywood sinemasının lale devrine nüktedan bir bakış niteliği taşıyan Hail, Caesar!, şubat 2016’da vizyona girmeye hazırlanıyor.

İlk fragmanı yayınlanan ve Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jonah Hill, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Josh Brolin, George Clooney, Frances Mcdormand gibi güçlü bir oyuncu kadrosu olan filmin 2016’ya varan hikayesi seneler öncesinden başlıyor.

 

 

Coen severlerin 2009’da haberini aldıkları ve her yıl ötelenen Hail, Caesar!, 1950’lerde Hollywood’da iş yapan Eddie Mannix adlı bir yapımcıyı merkezine alıyor. İnatçı ve kaprisli yıldızları dize getirmesi ile nam salmış, aynı zamanda karanlık ilişkilere sahip bir film yapımcısı olan Eddie Mannix’i filmde George Clooney canlandırıyor.

Yapımı yılan hikayesine dönen, yapımı geciktikçe bir çok şehir efsanesine konu olan film Hail, Caesar!, şaşırtıcı bir tesadüfü de içinde barındırıyor. Zira film çekimleri sürerken hamile olduğunu öğrenip ortadan kaybolan bir aktrisin yarattığı krizin etrafında örgülenen Hail, Caesar!‘da bu rolü canlandıracak yıldız olan Scarlett Johannson, The Avengers: Age of Ultron‘un çekimlerinden birkaç hafta önce hamile kalarak çekimlerin aksamasına yol açmış, hareketli sahneler için dublör kullanmak zorunda kalmıştı.

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up