Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ndan Yeni Fragman

Yönetmen Zack Snyder’dan Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı geliyor.

Başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck Batman/Bruce Wayne rolünde ve Henry Cavill  Superman/Clark Kent rolünde, karakterlerin ilk kez sinema perdesinde birlikte görünecekleri filmde karşımızda olacaklar.

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareket eden süper kahramanın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, metropol’n modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Filmin yeni fragmanı Türkçe altyazılı olarak yayımlandı. Ağızları sulandıran fragman beklentileri daha da artırıyor.

 

 

Senaryosunu Chris Terrio ve David S. Goyer’in yazdığı, Zack Snyder’ın yönettiği filmin diğer başrollerinde; Oscar adayı Amy Adams Lois Lane rolünde, Jesse Eisenberg Lex Luthor rolünde, Diane Lane Martha Kent rolünde ve Laurence Fishburne Perry White rolünde; diğer rollerde de Oscar ödüllü Jeremy Irons Alfred, ve Holly Hunter Senatör Finch; ve Gal Gadot ise Wonder Woman/Diana Prince’yi canlandırıyor.

 

 

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up