Venom 2 Filmini Andy Serkis Yönetecek

Günün Haberi Hollywood

Tom Hardy’nin başrolünde yer aldığı Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Venom’un devam filminin yönetmenliğini Andy Serkis üstlenecek.

Sony tarafından beyaz perdeye taşınan Marvel karakteri Venom’un macerası devam edecek. İlk filmiyle yüksek bir gişe hasılatı elde eden Venom’un başrolünde yer alan Tom Hardy ise serinin ikinci filmle seyirci karşısına yeniden çıkacak.

Venom’ın devam filmini kimin yöneteceği ile ilgili ilk haberler geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış ve Sony’nin filmin yönetmesi için hem yönetmen hem de oyuncu olarak tanınan Andy Serkis, Kubo and the Two Strings ile etkileyici bir stop-motion animasyona imza attıktan sonra Bumblebee’yi yöneten Travis Knight ve The Escapist, Rise of the Planet of the Apes, Captive State gibi filmlerle tanınan Rupert Wyatt ile görüştüğü belirtilmişti. Bu görüşmelerin sonunda kararını veren stüdyo, Venom 2’yu yönetmesi için Andy Serkis ile anlaştı.

Venom, ilk filmiyle dünya çapında 885 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Ancak eleştirmenler tarafından çok fazla beğeni toplayamamıştı. Filmin oyuncu kadrosunda Hardy’nin yanı sıra Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Jenny Slate, Woody Harrelson gibi isimler yer alıyordu.

Venom 2’nin izleyicileriyle 2 Ekim 2020 tarihinde buluşması planlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up