Vatanım Sensin’den Atatürklü Fragman

Diziler

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünden gelen 3. bölüm fragman dizinin takipçilerinin kalplerine dokundu. Perşembe günü ekrana gelecek olan Vatanım Sensin’in 10 Kasım için özel bir fragman hazırlaması dizinin ekibine olan hayranlığı bir kez daha arttırdı. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde çok çarpıcı gelişmeler ve çok konuşulacak sahneler var. İşte 10 Kasım günü ekrana gelecek olan Vatanım Sensin’in 3. bölüm yeni fragmanı ve gelişmelere dair ipuçları!

Bir Osmanlı casusu olarak Yunan ordusuna sızmayı başaran Binbaşı Cevdet, gözünü kırpmadan kabul ettiği bu görevle vatan aşkı uğruna ailesini, çocukluk aşkı Azize’yi kaybetmenin eşiğine geliyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

“Benim vatanım sensin” diyecek kadar kocasını seven Azize için ise aşk hiç bu kadar acı vermemiştir. Cevdet’i, Yunan üniformasının içinde görmek, vatan toprakları için kocasından sonra oğlunu da şehit verdiğini zanneden anası Hasibe’nin, vatansever babasının izinden yürüyen kızı Hilal’in, Yunan Komutanının oğluna ilgi duyan kızı Yıldız’ın da kaderini değiştirecektir.

Düzeni başına yıkılan biri daha vardır; Cevdet’e Selanik topraklarında hıyanet eden onu sırtından vuran kan kardeşi Miralay Tevfik. Azize, ölümden daha çok canını yakan bir aşkın içinde bulurken kendini Albay Cevdet için ise, ailesini yeniden kazanmak hiç de kolay olmayacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up