Vampir Kız Kardeşler (Die Vampirschwestern)

Vizyondakiler

Yönetmen: Wolfgang Groos

Oyuncular: Marta Martin, Laura Roge, Michael Kessler, Christiane Paul, Stipe Erceg, Hans-Peter Deppe, Christian A. Koch, RichyMüller

Tür: Aile, Fantastik

Yapım Yılı: 2012 (97 dk)

Vizyon Tarihi: 20 Eylül 2013

Senaryo: Franziska Gehm, Ursula Gruber

Yapımcı: Jakob Claussen, Jens Oberwetter

Yapım Ülkesi: Almanya

Orijinal Dil: Almanca

Orijinal Adı: Die Vampirschwestern

Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye

Film Hakkında:

Bindburg kasabasının güzel bir yaz günü yeni misafirleri vardır. Bir minibüsün kapısı açılır ve içinden 4 kişilik bir aile çıkar. Anne, baba ve 12 yaşındaki iki kızkardeşten oluşan bu ailenin büyük bir sırrı vardır. Anne dışında diğer üçünün görünümü solgun, giyimleri ise gariptir. Bay ve Bayan Tepes iki kızlarıyla yeni yaşamlarına Bindburg kasabasında devam etmeyi planlamaktadır.
Büyük sır ise; Bayan Tepes dışında Bay Tepes ve iki kızkardeşin vampir oluşudur. 12 yıl boyunca Transilvanya’da yaşadıktan sonra Bayan Tepes’in ısrarı nedeniyle Almanya’ya taşınmaya karar vermişlerdir.

Kızların artık günlük yaşama ayak uydurmaları gerekmektedir. Her genç kız gibi okula gideceklerdir. Gündüz yaşamlarına devam edebilmek için de devamlı güneş gözlüğü takmaları ve güneşten korunacak şekilde giyinmeleri gerekmektedir. Hepsinden daha kötüsü ise sırlarını kimseye açıklamadan, normal davranarak arkadaş bulmaya çalışmaktır. Sırları ortaya çıkarsa, sakin hayatları her an bir kabusa dönüşebilir.

Vampir Kız Kardeşler Film Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up