Uzaydan Gelen Fırtına’dan Yeni Fragman

Hollywood Yakında

Gerard Butler’in başrolde olduğu Uzaydan Gelen Fırtına – Geostorm’dan yeni bir fragman daha yayınlandı.

Yapımı büyük aksaklıklara rağmen tamamlanan film Dean Devlin’in ilk yönetmenlik denemesi. Devlin, daha önce Independence Day ve Godzilla’nın yapımcılığını üstlenmişti Filmin kadrosunda ayrıca Ed Harris, Jim Sturges, Robert Sheehan, Zazie Beetz ve Mare Winningham da Gerard Butler’e eşlik ediyor.

Geostorm’un Konusu

Sürekli değişen sıcak ve soğuk hava çeşitliliği artık Dünya’ya olduğundan daha fazla zarar vermeye başlamıştır. Gelişen teknoloji sayesinde insanlar Geoengineering teknoloji sistemini kullanarak Dünya’yı koruma altına almıştır. Fakat bu gelişmiş ve ileri teknoloji yöntemi Dünya çapını en fazla 2 sene boyunca ayakta tutabilmiş, koruyabilmiştir. Bu cihaz bir anda sebebi bilinmedik bir şekilde arızalanır.Çok geçmeden herkes durumu fark eder, asıl amaç Dünya’ya zarar vermek değil ülkenin Başkanına suikast kurmaktır.

Uzaydan Gelen Fırtına 20 Ekim’de vizyona girecek

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up