Bizimle İletişime Geçin

Diziler

Uyanık mı Saf mı Çözemediğimiz 10 Karakter

Bir yanları saf, bir yanları da cin gibi uyanık olan karakterler.

Yayınlandı

tarihinde

Hercules (Atlantıs)

Bildiğimiz herküllerin aksine işi gücü yemek olan ve yemeğe ulaşabilmek bin bir türlü yol izleyen şişman adam.

nevzat

Nevzat (Kurtlar Vadisi Pusu)

İtaatkar ama daha çok çalışması lazım. Polat Alemdar’ın sağ kolu olmakla kafayı bozmuş işi gücü Erhan olan bir garip mafya.

hurley

Hurley (Lost)

Bir çok defa arkadaşlarının başını beladan kurtaran şirin ‘kilolu’ karakter. Pek göstermese de ‘zehir gibi beyin’ vardır Hurley’de.

bahri

Bahri (Yeşil Deniz)

Arkadaşları ve dürüstlüğü yüzünden zenginliğini bile kaybetmiş iyi kalpli Bahri. Kafası çok çalışmasa da kalbi kocaman bizim Bahri’nin.

morgan grimes

Morgan Grimes (Chuck)

Patavatsız, sakar, bazen de densiz; ama çok iyi bir dost.

süha

Süha (Ekmek Teknesi)

Mahallenin babası Nusret Baba’nın kızına aşık, mahallenin en huysuz kadınının oğlu. Ne kadar ana kuzusu olsa da bir o kadar da aşıktır Süha.

sucre

Fernando Sucre (Prison Break)

Dünya yansın, her yer yıkılsın yeter ki sevgilime bir şey olmasın modunda ultra aşık bir adam. Aşk insanı biraz safa çeviriyor haliyle.

hido

Hidayet (Leyla İle Mecnun)

İçinden kötülük geçmez; ama bulunduğu taraf yanlış. Sevdiği kişi Leyla olmasa çok iyi adam aslında. Saf Anadolu çocuğu işte.

Walter White, Jr. (RJ Mitte) - Breaking Bad - Season 4, Episode 6 - Photo Credit: Ursula Coyote/AMC - BBEpisode406Day1(CamB1)-70

Walter White Jr. (Breaking Bad)

Babası milyonları götürürken hiçbir şeyden habersiz onun hastalığı için araştırma yapan ve kampanyalar yürüten bir garip yavrucak.

kartal

Kartal (Kardeş Payı)

Komik tavırları, dengesiz hareketleri ve ‘çirkin’ yüzü. Bütün bunlara rağmen seviyoruz biz Kartal’ı.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diziler

“How I Met Your Father”ın Kadrosu Şekilleniyor

Dizinin başrolleri açıklandı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

How I Met Your Father

How I Met Your Mother dizisinin devamı niteliğindeki “How I Met Your Father”ın kadrosu şekillenmeye başladı.

Hulu‘da ekranlara gelen ve sitcom efsanelerinden How I Met Your Mother‘ın devamı niteliğindeki “How I Met Your Father“ın kadrosu şekillenmeye başladı. Son olarak Emerald Fennell’in Oscar’a aday olan filmi Promising Young Woman’da yer almış Chris Lowell dizinin kadrosuna dahil oldu. Hilary Duff‘la başrolü paylaşacak Lowell, Breaking News in Yuba County filminde Allison Janney’le de birlikte rol almıştı.

Merakla beklenen devam dizisinin orijinal hikaye ile doğrudan ilişkili olduğu yapılan açıklamlar arasında bulunuyor. How I Met Your Mother‘ın yaratıcılarından Carter Bays ve Craig Thomas devam dizisinde de yönetici yapımcı olarak yer alacak. Heyecanla beklenen dizinin stüdyosu ise orijinal seride olduğu gibi 20th Television olacak.

Okumaya Devam Et

Diziler

Naomi Watts ve Bobby Cannavale “The Watcher” Kadrosunda

Netflix’te ekranlara gelecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Naomi Watts ve Bobby Cannavalei, Netflix’te ekranlara gelecek The Watcher dizisinin başrolünü paylaşacak.

Ryan Murphy’nin Netflix için hazırlacağı The Watcher dizisinin başrolü belli odu. Daha önce King Kong, The Impossible, The Ring ve son olarak da Boss Level gibi yapımlarda yer almış Naomi Watts ile The Irishman, Parker, Spy ve Super Intelligence gibi filmlerle adını geniş kitlelere duyuran Bobby Cannavale dizinin başrolünü paylaşacak.

Yeni taşındıkları eve tehdit içerikli mesajlar bulunan mektuplar alan bir çiftin hayatını konu alan dizinin gösterim tarihi ise henüz belli değil.

Okumaya Devam Et

Diziler

Netflix’ten “Spotify” Konulu Dizi Geliyor

Dizi, 2022’ye vizyon planı yapıyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Netflix, dünyanın önde gelen müzik hizmetlerinden biri olan Spotify hakkında çekeceği mini dizinin prodüksiyonuna başladı.

İçerikleriyle tüm dünyada dikkat çeken streaming platformu Netflix, dünyanın önde gelen müzik hizmetlerinden biri olan Spotify hakkındaki dizisini duyurdu. Adı henüz belli olmayan dizinin prodüksiyonu ise başladı. Altı bölümden oluşacak mini dizinin oyuncu kadrosunda Edvin Endre, Ulf Stenberg, Gizem Erdoğan, Joel Lützow ve Christian Hillborg yer alıyor.

Per-Olav Sørensen diziyi Christian Spurrier‘in kaleme aldığı senaryosundan yönetecek. 2022 yılı ile gösterim planı yapan dizi, Sven Carlsson ve Jonas Leijonhufvud’un “Spotify Untold” kitabından esinlenerek senaryolaştırıldı.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler