Uyanık mı Saf mı Çözemediğimiz 10 Karakter

Diziler Liste

Hercules (Atlantıs)

Bildiğimiz herküllerin aksine işi gücü yemek olan ve yemeğe ulaşabilmek bin bir türlü yol izleyen şişman adam.

nevzat

Nevzat (Kurtlar Vadisi Pusu)

İtaatkar ama daha çok çalışması lazım. Polat Alemdar’ın sağ kolu olmakla kafayı bozmuş işi gücü Erhan olan bir garip mafya.

hurley

Hurley (Lost)

Bir çok defa arkadaşlarının başını beladan kurtaran şirin ‘kilolu’ karakter. Pek göstermese de ‘zehir gibi beyin’ vardır Hurley’de.

bahri

Bahri (Yeşil Deniz)

Arkadaşları ve dürüstlüğü yüzünden zenginliğini bile kaybetmiş iyi kalpli Bahri. Kafası çok çalışmasa da kalbi kocaman bizim Bahri’nin.

morgan grimes

Morgan Grimes (Chuck)

Patavatsız, sakar, bazen de densiz; ama çok iyi bir dost.

süha

Süha (Ekmek Teknesi)

Mahallenin babası Nusret Baba’nın kızına aşık, mahallenin en huysuz kadınının oğlu. Ne kadar ana kuzusu olsa da bir o kadar da aşıktır Süha.

sucre

Fernando Sucre (Prison Break)

Dünya yansın, her yer yıkılsın yeter ki sevgilime bir şey olmasın modunda ultra aşık bir adam. Aşk insanı biraz safa çeviriyor haliyle.

hido

Hidayet (Leyla İle Mecnun)

İçinden kötülük geçmez; ama bulunduğu taraf yanlış. Sevdiği kişi Leyla olmasa çok iyi adam aslında. Saf Anadolu çocuğu işte.

Walter White, Jr. (RJ Mitte) - Breaking Bad - Season 4, Episode 6 - Photo Credit: Ursula Coyote/AMC - BBEpisode406Day1(CamB1)-70

Walter White Jr. (Breaking Bad)

Babası milyonları götürürken hiçbir şeyden habersiz onun hastalığı için araştırma yapan ve kampanyalar yürüten bir garip yavrucak.

kartal

Kartal (Kardeş Payı)

Komik tavırları, dengesiz hareketleri ve ‘çirkin’ yüzü. Bütün bunlara rağmen seviyoruz biz Kartal’ı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up