Usta Oyuncu Bugün Anılarını Anlatacak!

Etkinlikler

Rol aldığı 80’i aşkın filmle sinema tarihine adını yazdıran usta oyuncu Nilüfer Aydan, Eyüplü sinemaseverlerle bir araya geliyor.

Untitled-2

Eyüp Belediyesi ve Film Arası Dergisi’nin birlikte düzenlediği Film Gibi adlı program başlıyor. Her ay Eyüp Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek programın ilk konuğu, Türk sinemasının önemli kadın oyuncularından Nilüfer Aydan olacak. Rol aldığı 80’i aşkın filmle sinema tarihine adını yazdıran usta oyuncu, Eyüp’lü sinemaseverlerle bir araya geliyor. Yaşamına dair hatıralarını dinleyicilerle paylaşacak olan Nilüfer Aydan, sinema serüvenini, unutamadığı olay ve kahramanları Eyüplü sinemaseverlerle paylaşacak. Usta oyuncu ayrıca seyircilerden gelecek sorulara da yanıt verecek. 23 Ekim Perşembe günü, saat 20.00’da Eyüp Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek programın moderatörlüğünü sinema yazarı Suat Köçer yapacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up