Under the Skin Filmi Televizyona Uyarlanıyor

Diziler Günün Haberi
Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı bilim kurgu filmi Under the Skin, ekrana uyarlanıyor.

İngiliz yönetmen Jonathan Glazer’ın kült bilim kurgu filmi Under The Skin‘in potansiyel bir TV projesi, filmin orijinal finansörü Silver Reel ve stüdyo A24 arasında bir teklif savaşı başlattı. Michel Faber‘in romanından uyarlanan Under The Skin, 2013 yılında çekildiğinde Glazer‘ın on yıl sonra çektiği ilk uzun metrajlı filmdi.

Scarlett Johansson’ın başrolünde oynadığı bilim kurgu filmi Under the Skin, ekrana uyarlanıyor. İlk çıkışından yedi yıl sonra televizyon dizisi olarak hazırlanan dizi uyarlamasının hakları için A24 ve Silver Reel şirketleri birbirleriyle mücalede ediyorlar.

Film4, BFI ve Creative Scotland‘ın yanı sıra Silver Reel tarafından finanse edilen ve yıllardır bir TV projesi yapma fikri bulunan kitap ve film için A24 ve yeniden Silver Reel bir savaşa girdi. Birkaç hafta içinde bu savaşın galibinin kim olacağının belli olması bekleniyor. Glazer ve Wilson ilk kez Haziran 2017’de Under The Skin‘i televizyona uyarlama konusunda yaklaştılar ve konuyu bilen insanlara göre Silver Reel CEO‘su Claudia Bluemhuber ile teklifi tartıştılar. İki taraf, yaklaşık iki yıl süren görüşmeler sonrasında anlaşmaya varamadı. Şirket bir başka film isterken, Glazer TV projesinde diretmişti.

Dizi için rekabete giren A24 ve Silver Reel‘in iki tarafında birbirlerini güçlü rakip olarak görmesiyle, savaşı kimin kazanacağı diziyi bekleyenler için merak konusu haline geldi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up