Uncut Gems’den Yeni Fragman

Hollywood
Adam Sandler başrollü Uncut Gems‘den yeni bir fragman paylaşıldı.

Uncut Gems, birçok sinema dergisinde 2019’un en iyileri arasında gösterilen, Adam Sandler‘in başarılı performansıyla merak konusu olan filmlerin başında gelmektedir. Safdie Kardeşler‘in A24 ortaklığıyla perdeye taşıdıkları, Sinemaseverler tarafından merakla beklenen Uncut Gems filminden yeni yeni bir fragman izleciyilerle paylaşıldı.

Adam Sandler muhteşem bir performans ortaya koyduğu filmde zengin ve çok ünlü kişiliklere mücevher satışı yapan Howard Ratner isimli karaktere hayat veriyor. Riskli girişimlere girmekten çekinmeyen Ratner bir süre sonra kendini birçok suç unsurunun bir araya geldiği bir olaylar silsilesinin içinde buluyor.

Josh Safdie ve Benny Safdie tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Adam Sandler, Idina Menzel, Lakeith Stanfield, Julia Fox ve Kevin Garnett gibi isimler bulunuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up