Uma Thurman’lı Chambers’tan İlk Fragman

Diziler

Uma Thurman’ın başrolünde yer aldığı Netflix dizisi Chambers’tan ilk fragman yayınlandı.

Korku türündeki yapımlarıyla oldukça ilgi gören NetflixUma Thurman’ın başrolünde yer aldığı Chambers dizisinin ilk fragmanını görücüye çıkardı.

Özellikle geçtiğimiz yıl yayınlanan The Haunting of Hill House dizisinin ardından korku türündeki yapımlara ağırlık veren Netflix, bu sefer psikolojik gerilim türündeki Chambers dizisi için geri sayıma başladı.

26 Nisan’da yayınlanmaya başlayacak olan dizi, hayatını kurtaran donör kalbi çevreleyen gizeme kafayı takan genç bir hastanın, kalbin asıl sahibinin şeytani özelliklerini sergilemeye başlamasıyla yaşanan esrarengiz olayları konu alıyor.

Uma Thurman’a, Ghost ve Scandal gibi yapımlarla tanınan Tony Goldwyn ile Lilliya Reid, Nicholas Galitzine, Kyanna Simone Simpson, Lilli Kay, Sarah Mezzanotte, Griffin Powell-Arcand gibi isimler eşlik ediyor. Konusuyla meraklandıran dizi, 26 Nisan‘da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up