Uluslararası Shqip Film Festivali’ne Türkiye’den İki Film

Festivaller

16mm Sinema Atölyesi’nde 27. Dönem çekilen 12 dakikalık Yük adlı kısa filmde sonra, İnSanat üyesi Okan Gökalp’in çektiği bireysel çalışması Kulübede yarışma bölümüne seçildiği haberi geldi.

Uluslararası Shqip Film Festivali'nde Türkiye'den İki Film

İnSanat üyesi, Tiyatro İnSanat Koordinatörü İlyas Sarı’nın ana karakteri canlandırdığı Kulübe, Yük ile birlikte, ev sahibi Kosova, Arnavutluk, Almanya, Sırbistan, Yunanistan, İspanya, Kanada, ABD, Belçika, İsveç, İsviçre, İtalya, İngiltere, Meksika, Romanya, Mısır, Hollanda’dan gelen 33 kısa film ile büyük ödülü kazanabilmek için yarışacak.

İnSanat, Kosova’nın başkenti Priştina’da düzenlenecek Uluslararası Shqip Film Festivaline, Bursa Kültür A. Ş. katkılarıyla İnSanat Başkanı, yönetmen Suat Oktay Şenocak, Okan Gökalp, oyuncular İlyas Sarı ve Güler Toğrul ile katılacak ve Türkiye’yi temsil edecek.

Festivalde ayrıca, En İyi Film (büyük ödül) ile birlikte En İyi Balkan Filmi, Faruk Begolli Özel Ödülü, En iyi Aktör, En İyi Aktris ve En İyi Orijinal Senaryo ödülleri de verilecek.

Festivale katılan filmlerin listesine bakmak için: http://www.shqipfilmfest.com/

İnSanat Sinema Derneği

Fevzi Çakmak Caddesi Katlı Otopark Pasajı

(Alt kat) No:38 Osmangazi Bursa

+90 224 222 11 12 / +90 532 372 34 18

www.atolye16mm.com

www.camcifilmi.com

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up