Uğur Böceği Vizyon İçin Gün Sayıyor

Hollywood Yakında
Uğur Böceği Vizyon İçin Gün Sayıyor
Greta Gerwig’in yönettiği, Saoirse Ronan’ın başrolünde yer aldığı Lady Bird – Uğur Böceği vizyon için gün sayıyor.

California’da yaşayan ergenlik çağındaki Christine ile annesi arasındaki çalkantılı ilişkiyi konu edinen film, Oscar yarışında da iddialı. Uğur Böceği’nde Christine başrolüne Saoirse Ronan hayat verirken Lauire Metcalf, Christine’in annesi Marion McPherson olarak karşımıza çıkıyor. Odeya RushTimothée ChalametLucas Hedges gibi isimlerin yer aldığı Uğur Böceği, 2 Mart 2018 tarihinde seyirciyle bulaşacak.

Filmin Konusu

Christine “Uğur Böceği” McPherson son derece sevecen, dik kafalı ve iradeli annesi gibi olmamak için mücadele etse de aynı onun gibidir. Uğur Böceği’nin annesi, babasının işini kaybetmesinden sonra ailesini ayakta tutmak için yorulmak bilmeden çalışan bir hemşiredir. Sacramento, California’da 2002 yılında, hızla değişen Amerikan ekonomisinin ortasında geçen Uğur Böceği, bizi şekillendiren ilişkilere, bizi tanımlayan inançlara ve yuva adını verdiğimiz yerin benzersiz güzelliğine etkileyici bir bakış sunuyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up