TV’de Hafta Sonu

TV'de Sinema

26 Haziran Pazar

Mükemmel Bir Kaçış – Beyaz TV Saat: 20.15

Cliff ve Cydney, balayı için Hawaii’ye gider. Yolda, otostop yapan bir çifti de yanlarına alırlar. Ancak karşılaştıkları polisin, civarda cinayet işlendiğini ve katillerin yakınlarda olduğunu söylemesi üzerine paniğe kapılırlar. Onlara katılan bir başka çift ile birlikte dönüş yolu bulmaya ve onları takip eden katillerden kaçmaya çalışırlar. Attıkları her adımda tehlikeye daha da yaklaşmaktadırlar.

Suikast – TV 2 Saat: 21.30

Robert Redford’un yönetmenliğini üstlendiği yapıt, Abraham Lincoln suikastından sonra yaşananları aktarıyor. Yedi adam ve bir kadın; başkanı, başkan yardımcısını ve içişleri bakanını öldürme amaçlı komplo kurmaktan tutuklanır. Aralarındaki tek kadın olan Mary Surratt; John Wilkes Booth ve diğerlerinin buluşup saldırıları hazırladıkları pansiyonun sahibidir. Taze avukat Frederick Aiken, başta bu kadını askeri mahkemede savunmayı gönülsüz kabul etmişken, dava ilerledikçe müvekkilinin suçsuz olabileceğini fark eder.

Ana Kuzusu – Show TV Saat: 23.30

Yirmi dokuz yaşındaki çocuk ruhlu Jeffrey, hâlâ annesi Jan ile birlikte yaşamaktadır ve annesinin ona sunduğu bu el bebek gül bebek yaşamdan da vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Bir türlü büyümeyen Jeffrey’nin bu beş yıldızlı otel konforundaki hayatı, annesinin çekici Mert’le tanışmasından sonra tehlikeye girer. Mert, çabucak Jan’ın aklını başından alır ve ana-oğulun evine taşınır. Jeffrey, annesi ile yeni sevgilisinin ilişkisini sabote etmek için güzel garson Nora’dan yardım ister.

Sayfa 1 / 2

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up