TV’de Hafta Sonu

TV'de Sinema

18 Haziran Cumartesi Akşamındaki Filmler

Mazlum Kuzey – FOX Saat: 20.00

Para kazanmak için türlü türlü işlerin peşinde koşsalar da sonuç hep hüsrandır. Hem parasız hem evsiz kaldıkları bu umutsuz anda, Mazlum’a gelen bir mektup tüm sorunlarına çare olabilecek gibidir. Bu sefer de Mazlum aşk ve dostluk arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır…

Kutu – Beyaz TV – Saat: 20.15

Arthur ve Norma çocuklarıyla birlikte banliyöde yaşamaktadır. Bir gün evlerine gelen gizemli kutu onları zor bir seçim yapmak zorunda bırakır.

Acemi Gladyatör – TV 2 Saat: 21.30

Roma İmparatorluğu döneminde geçen filmde, Pompeii’yi yıkıma uğratan korkunç patlamanın ardından bir başına kalan küçük Timo, General Chirone tarafından evlat edilinilir. Timo zamanla Roma’nın en meşhur gladyatör okulunda eğitim almaya başlar ve önü açık bir gladyatör olması için babası Chirone elinden geleni yapar. Fakat bu hayat tarzı Timo’ya göre değildir, çünkü onun tek gayesi arkadaşları ve Ciccius Mauritius ile birlikte olmaktır. Bu nedenle de ders saatleri geldiğinde eğitimlere uğramamaya başlar. Bu durum Chirone’nin kızı Lucilla’nın Yunanistan’dan dönmesiyle değişir. Timo şimdi güzeller güzeli çocukluk arkadaşının gönlünü fethetmek, babasını da gelecekteki oğlu olacağına inandırmak zorundadır.

Cinnet- TV 2 Saat: 23.15

Bir adam karısı ve çocuklarıyla sakin bir ormana, birkaç günlüğüne tatile gider. Her şey normal bir seyirde ilerlerken, beklenmedik bir misafirin gelmesiyle şaşkınlığa uğrar. Zamanda bir boşluk oluşur ve adam bilincini kaybedip kendinden geçer. Bilinci yerine geldiğinde ise henüz ne olduğunu anlayamamış bir halde kendini ailesinden ayrı bulur. Karısı ve çocuklarını aramak için yola koyulduğu sırada ormanda çeşitli yerlere gömülmüş alarm saatleri bulmaya başlar ve ailesini canlı görmek istiyorsa zamanla yarışması gerektiğini anlar. Bu süreçte ise kan ve cesetler ortaya çıkmaya başlar. Tüm bunlar olup biterken, ormanda bu beklenmedik olaylarla bağlantısı olabilecek, tatile çıkmış bir başka aile daha vardır.

19 Haziran Pazar Akşamındaki Filmler

Dürüst Oyun – Beyaz TV Saat: 20.15

Kocasının Amerikan hükümeti hakkında yazdığı bir yazı üzerine, CIA ajanı Valerie’nin kimliği karşılık olarak deşifre edilir. Bunun üzerine Valerie’nin hem eşiyle arası bozulur hem de kariyeri altüst olur.

Acemi Pilotlar – TV 2 Saat: 21.30

Küçük bir kasabada yaşayan Kyle ve Jason, kasabanın yakınlarında gizemli bir uçağa rastlarlar. Kendilerine eğlence arayan iki küçük yaramaz, bagajdan uçağın içine girmeyi başarır. Bu olay çocuklar için çok eğlenceli görünse de uçak, mafya üyelerine aittir ve aslında macera henüz yeni başlamaktadır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up