TV’de Hafta Sonu

Manşet TV'de Sinema

Bodyguard – 360 Tv Saat: 19.30

ABD Başkanı Ronald Reagan’ın yakın korumalığını yapmış olan ama bir gün işe gitmemesi ve aynı gün başkanın vurulması sonucu bunalıma giren Frank, hayatını artık sadece işine adamıştır. Ona göre korumakla görevli olduğu insanlar birer nesneden farksızdır. Ancak görevini yerine getirmeye çalışırken işler bu sefer kontrolünden çıkacak ve pop yıldızı Rachel’la aralarında karşı konulmaz bir aşk başlayacaktır.
___

Bizans Oyunları – Show TV Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:30 (120 dakika)

Mayalar, Güney Amerika’dan Anadolu’ya göç edip, Bağcılar civarına yerleşirler. Bu topraklarda Türk boyları ile kaynaşan Mayalar, Bizans’ın nefretini üstlerine çekmekten kurtulamaz. Kraliçe 5. Klitorya ve kayın biraderi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar.
___

Düğmeler Savaşı – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

İrlanda’nın Cork bölgesinde yer alan Ballydowse ve Carrikdowse adlı iki komşu kasabadaki çocuklar arasında gergin bir mücadele yaşanmaktadır. Ballydowse kasabasının öğrencileri Carrikdowse kasabasındaki öğrencilerin üniformalarındaki düğmeleri keserek ‘Düğme savaşlarını başlatırlar.Ancak yanıt almakta gecikmezler.
___

Hayalet Sesler – TV 2 Saat: 23.15

Saat : 23:15 – 00:50 (95 dakika)

Jonathan Rivers’ın eşi Anna, bir cinayete kurban gitmiştir. EVP (Electronic Voice Phenomenon) hakkında bilgi edinen Jonathan eşiyle iletişim kurmayı dener. Jonathan, Anna’nın, başka cinayetlerin önlenmesi için kendisine ulaşmaya çabaladığını düşünür. Jonathan, EVP’nin tehlikeli dünyasında araştırma yapmaya devam ettikçe sadece katili rahatsız etmez, aynı zamanda öteki dünyadaki ölülerin de huzurunu bozar. Artık, Jonathan’ı öldürmek isteyen birden çok ölü vardır. Kendini EVP’ye fazlasıyla kaptıran Jonathan’ın gerçek dünyayla olan bağı da zarar görmeye başlar. Bir kitapçı dükkanı işleten Sarah Tate, onun bu araştırmasında tek yardımcısı olacaktır.
___

YERLİ DİZİLER

20.00 Kanal D Tatlı İntikam

20.00 Kertenkele Yeniden Doğuş

20.00 TRT1 Seksenler

20.00 FOX Rüzgarın Kalbi

23.30 Show TV İçeride

YABANCI DİZİLER

20.25 FOXLife The Late Late Show With James Corden

20.30 FOXCRIME CSI: Miami

20.35 FX Zoo

21.10 FOXLife Crazy Ex-Girlfriend

21.30 FX BrainDead

22.25 TLC Teen Wolf

22.30 FX Wayward Pines

23.00 FOXLife The Affair

25 Eylül Pazar Akşamı

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up