TV’de Hafta Sonu

TV'de Sinema

3 Eylül Cumartesi

GDO Karakedi – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 19:30 – 21:30 (120 dakika)

İstanbul’un eski semtlerinden olan Balat’ta yaşayan ve kendi yağlarıyla kavrulan üç kardeş, taksicilikle hayatını kazanan Gürkan, pilavcılık yapan Orhan ve iflah olmaz biçimde aşık olan Duran… Herkes gibi yaşam mücadelelerini sürdürürken, sıradan dertlerini de çözmeye çalışan bu üç kardeşin hayatı bir gün başlarına gelen bir kazanın yol açtığı, cinayet, mafya, kız kaçırma üçgeniyle allak bullak olur.
___

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu – ATV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Eski polis Brian O’Conner ve kız arkadaşı Mia Toretto, Dom Toretto’nun hapisten kaçmasına yardım eder. Üçü birlikte kanundan kaçarak Rio de Janeiro’ya gelir. İzlerini sürmek üzere görevlendirilen dedektif Luke Hobbs, ekibi ile birlikte onların peşindedir. Brian, Mia ve Dom ise çok tehlikeli bir uyuşturucu liderinin yüksek güvenlikli bir yerde sakladığı parayı çalarak yeni bir hayata başlamayı planlamaktadır.
___

Zor Kazanç – Show TV Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:30 (120 dakika)

13 Yaş üstü

Daniel Lugo ve en yakın arkadaşı Adrian Doorbal, Florida’da bir vücut geliştirme salonunda antrenör olarak çalışmaktadır. Her gün bir diğerinin aynı olan bir hayat süren ikili, spor salonundaki sinir bozucu düzenden ve düşük maaşlarından usanmıştır. Kendi Amerikan Rüyalarının peşinden gitmeye karar veren ikili, hali hazırda suçlu olduklarına inandıkları zengin bir müşterilerini kaçırıp, işleri de kılıfına uydurarak zengin olmanın planını kurarlar. Hapisten henüz çıkan Paul Doyle’un da yardımlarıyla işe atılırlar. Ama ters giden tesadüfler sonucu, işler sarpa sarar.
___

Penny’nin Serüveni – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Ameland adlı adada bir tatil yapan küçük bir kız, insanların korktuğu bir at ile karşılaşır. Atın vahşi bir at olmadığını, eğitilince uysallaşacağını çevresindekilere kanıtlamaya çalışır ve başarılı da olur.
___

Görev 44 – Star TV Saat: 23.15


Saat : 23:15 – 02:00 (165 dakika)

13 Yaş Üstü

Her şey ilk başta basit bir görev olarak başlamışken birden işler değişir. Herkesin görevleri farklılaşır. Kimse birbirine güvenemez hale gelir. Herkes görevden kaçmanın planını yaparken işler sonuçta felakete dönüşür… Ancak, kimse gerçek kişiliğini ortaya koymayacak, saklayacaktır…
___

Dehşet Odası – TV 2 Saat: 23.15

Saat : 23:15 – 01:00 (105 dakika)

En iyi korku romanlarını keşfetmekle ünlü New York’lu edebiyat menajeri David Lamont, kariyerinde adım adım zirveye yükselmektedir. Manhattan’da üç katlı bir çatı katına taşınması ile hayatı değişmeye başlar. Bir süre sonra Lamont’un evine daha önce orada işlenmiş vahşice cinayetlerin fotoğrafları gelmeye başlar. Bu rahatsız edici fotoğrafların ardından her hareketinin takip edildiğini belgeleyen video kasetler de alan Lamont, kendini bir anda zekice yazılmış bir korku romanının baş karakteri olarak bulur.
___

4 Eylül Pazar

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up