İlk Gerçek Zamanlı Türk Filmine 2 bin 400 Seyirci Aranıyor

Günün Haberi Türkiye

Erdal Yaprak’ın yöneteceği ‘gerçek zamanlı’ Dehşet Seni Bulur filmi için kitlesel destek sitesi fongogo sitesinde hesap açıldı. Filmin sinemalarda vizyona çıkarılması için desteğe ihtiyaç olduğu açıklandı. Bu desteği toplamak amacıyla 4.000 bilet fongogo.com üzerinden ön satışa sunuldu. Eğer 2.400 bilet satılırsa filmi hayata geçirmek için gereken minimum bütçe tamamlanmış olacak. Sitede sadece biletler değil, afişler, DVD’ler, gala davetiyesi ve ortak yapımcılık ödülleri de mevcut. Filmle ortak yapımcı olan destekçiler sadece boş ünvan almakla kalmayıp imzalanacak sözleşme ile gerçekten filme ortak yapımcı yapılarak, filmin kazancından da pay alacaklar.

Filme destek vermek için tıklayın.

Dehşet Seni Bulur; kadına şiddetin milli spor olduğu ülkemizde, bir çete tarafından izlenip kaçırılan genç kadınlardan birinin, çetenin zannettiği gibi kolay lokma çıkmaması üzerine yaşanan 2 saatlik heyecan dolu direniş ve kurtuluş mücadelesini gerçek zamanlı olarak izleyeceğiniz soluk soluğa bir macera/gerilim filmi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up