Türk Korku Filmi “Münafık” 3 Nisan’da Vizyonda!

Yakında

Çekimleri Kastamonu ve İstanbul’da tamamlanan, Nazife Hanım’ın  çevresinde başlayıp yayılan ve çok daha fazla kişiyi etkileyen paranormal olayları konu alan MÜNAFIK, 3 Nisan’da vizyona giriyor. Türkiye’deki korku sinemasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen filmin teaser fragmanı ve ana afişi hazır.

münafık

Özkan Aksular’ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Levent Sülün (Sadece Sen, Gölgedekiler), Hakan Salınmış (Şeref Meselesi, Sevdaluk, Kıskanmak), Zeynep Okan (Gönül İşleri, Hayat Yolunda, İntikam), Güliz Şirinyan (Her Sevda Bir Veda, Karanlıktakiler), Balım Gaye Bayrak (Küçük Ağa) ve Karina Malsagova yer alıyor.

Müzikleri, 2014 yılında Altın Portakal En İyi Müzik Ödülü sahibi Başar Ünder tarafından hazırlanan MÜNAFIK‘a, REDD grubundan Berke ve İlke Hatipoğlu kardeşler de bir yeni parça hazırladı.

https://www.youtube.com/watch?v=XLLJYvOBFkA&feature=youtu.be

Filmin Konusu

1984 yılında, Sovyetler Birliği’nde bulunan ve parapsikolojik olaylar üzerine incelemeler yapan ESP Laboratuvarlarından birinde çalışmakta olan Valeria, eski sevgilisi Nazım’ın daveti üzerine, “Cinli Nazife” olarak anıla Nazife Hanım ile ilgili araştırma yapmak üzere Türkiye’ye gelir.  Kastamonu Azdavay’daki Nalbant Köyü’nde araştırmalarını sürdüren Valeria, birden hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Köylü, Nazife Hanım’ı felç geçirmiş, Nazım’ı ise delirmiş bir halde bulur.

Küçük kızının hastalığı nedeniyle ikinci çocuğunu doğada, doğal yöntemlerle doğurmak isteyen Ceyda, ailesi ile birlikte babanesinin 30 yıl önce terk ettiği bu köy evine gelir. Doğum sancıları arasında geçmişin sırları yavaş yavaş aralanacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up