Bizimle İletişime Geçin

Uncategorized @tr

TTNET’ten 23 Nisan’da Çocuklara 23 Film Hediye!

Yayınlandı

tarihinde

8397080256_5b2d40fbfd_m

Tivibu’dan çocuklara film bayramı

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Türkiye’nin ilk çocuk kahramanı “SüperCan”ın çocuklara hediye ettiği filmlerle kutluyor. SüperCan’ın 23 Nisan’da hediye ettiği 23 filmle tüm çocuklar Tivibu’da film bayramı yaşayacak.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için çocuklara çok güzel bir sürpriz hazırladı. Birbirinden eğlenceli oyunlarıyla milyonlarca oyunseverin gönlünde taht kuran Türkiye’nin ilk çocuk kahramanı “SüperCan”, 23 Nisan’ı kutlamak için bu kez çocuklarla Tivibu’da buluşuyor. SüperCan, 23 Nisan’ı aynı zamanda bir film bayramına dönüştürmek için çocuklara 23 film hediye ediyor.

SüperCan’ın minik izleyiciler için hazırladığı bu eğlenceli kampanya sadece 23 Nisan’la sınırlı da kalmayacak. 23 Nisan özel çocuk klasörü, 20 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında, bir ay boyunca Tivibu Ev ve Tivibu Web platformlarından çocuklarla buluşacak.

Aralarında “Astérix Vikinglere Karşı”, “Caillou’nun Tatil Filmi”, “Tom ve Jerry : Hızlı ve Kürklü”, “Harika Köpek Rin Tin Tin” gibi kaçırılmayacak yapımların olduğu özel klasöre, Tivibu Ev ve Tivibu Web’in “Seç İzle” menüsü üzerinden rahatlıkla ulaşılmak mümkün olacak. Çocuklar, Tivibu’nun gelişmiş yayın özelliklerinden biri olan “Seç İzle” sayesinde de filmleri yayın akışlarına bağlı kalmadan istedikleri an izleyebilecekler.

Çocukların keyifle izleyebileceği 23 film, mevcut üyelik paketlerinden bağımsız olarak bütün Tivibu üyelerine hediye olarak sunulacak.

Tivibu’da 20 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında gösterilecek çocuk filmleri

1

Inspector Gadget Saves Christmas

Dedektif Gadget Noel’i Kurtarıyor

2

20,000 Leagues Under the Sea

Denizler Altında 20.000 Fersah

3

Arthur, It’s Only Rock and Roll

Arthur: Sadece Rock and Roll

4

Dennis the Menace in Cruise Control

Afacan Dennis Gemide

5

Arthur’s Perfect Christmas

Arthur’un Mükemmel Noel’i

6

Caillou’s Holiday Movie

Caillou’nun Tatil Filmi

7

Asterix and the Vikings

Astérix Vikinglere Karşı

8

Storm

Storm: Dört Ayaklı Afacan

9

Disco Worms

Parti Tırtılları

10

Impy’s Island

Sevimli Dinozor

11

Unstable Fables: Goldilocks and the Three Bears

Üç Yaramaz Ayı

12

Unstable Fables: Tortoise vs. Hare

Kaplumbağa ile Tavşan

13

Unstable Fables: 3 Pigs & a Baby

Üç Ahbap Çavuş

14

Planet 51

Gezegen 51

15

Flintstones, The: I Yabba-Dabba Do!

Taş Devri: Yaba-Daba-Du!

16

Tom and Jerry: The Fast and the Furry

Tom ve Jerry : Hızlı ve Kürklü

17

Harriet the Spy

Harriet ve Sırları: İz Peşinde

18

Cool Dog – Rin Tin Tin

Harika Köpek Rin Tin Tin

19

Dinosaur Island

Dinozor Adası

20

Sabrina the Teenage Witch in Friends Forever

Genç Cadı Sabrina: Sonsuza Dek Arkadaş

21

Inspector Gadget’s Last Case

Müfettiş Gadget’ın Son Macerası

22

Amazing Zorro, The

İnanılmaz Zorro

23

Shark Bait

Cesur Balık

www.tivibu.com.tr

Sinefesto | Sema Zahide Sadriler

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festivaller

Selda Alkor ve Engin Ayça’ya 4. Uluslararası Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali’nden Onur Ödülü

Festival, 2-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Selda Alkor

4. Uluslararası Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali’nin Onur Ödülü, Selda Alkor ve Engin Ayça’ya layık görüldü.

Geçtiğimiz yıllarda Reis Çelik, Biket İlhan, Süleyman Turan, Mevlüt Koçak, Gülsen Tuncer ve Necip Sarıcı‘ya takdim edilen festivalin geleneksel ödüllerinden olan “Dostluk Onur Ödülü” bu yıl oyuncu Selda Alkor ve yönetmen Engin Ayça’ya takdim edilecek.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’ün destekleriyle Balkon Film’in organize ettiği ve Türk Kızılay’ı çatısı altında 2-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan 4. Uluslararası Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali’nde ödüller, açılış töreninde sahiplerine teslim edilecek. Bu yıl Hacı Bektaş-ı Veli anısına düzenlenen festivalde “Dostluk Onur Ödülleri” oyuncu Selda Alkor ve yönetmen Engin Ayça’ya Türk sinemasına yaptıkları katkılardan dolayı verilecek.

“Festivalin Anadolu Dostluğunu Geliştiren İsimler Anısına Yapılması Çok Anlamlı”

1965 yılında Yeşilçam ile tanışan, “Senede Bir Gün”, “Buzlar Çözülmeden”, “İlk ve Son”, “Erikler Çiçek Açtı” gibi sinemanın klasikleri arasında yer alan pek çok filmde rol alan sinemanın “Çiçekçi Kız”ı usta oyuncu Selda Alkor, kişilerin yeniden dostluk duygularını öne çıkarmak amaçlı yapılan Uluslararası Kızılay Dostluk Film Festivali’nden dostluk ödülü almanın çok gurur verici olduğunu ifade etti. Kaybolan değerlerden dostluğu halka filmler, şiirler ve müzikler vasıtasıyla ile buluşturmanın çok değerli olduğunun da altını çizen Alkor, festivalin her sene büyük şairlerin, düşünürlerin yıllar önce Anadolu dostluğunu geliştiren isimler anısına yapılmasının çok anlamlı olduğunu dile getirdi.

“Dostluk Toparlayıcı Bir Unsur”

Festivalde “Dostluk Onur Ödülü” alacak bir diğer ise 1987’de ilk uzun metrajlı filmi “Bez Bebek” ile 1. Ankara Film Festivali’nde En İyi 2. Film ve En İyi Senaryo Ödüllerini alan usta yönetmen Engin Ayça. 1990’da “Soğuktu ve Yağmur Çiseliyordu” adlı ikinci filmiyle 28. Antalya Film Festivali’nde En İyi 3. Film seçilen usta yönetmen, son olarak 2007 yılında “Suna” filmini yönetti.

Dostluğun hepimiz için bir panzehir olduğunu, hayatı devam ettirmek için toparlayıcı bir unsur olduğunun altını çizen Engin Ayça ‘dostluğun’ işlendiği bir film festivalden onur ödülü almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü, Beyoğlu Belediyesi, Zeytinburnu Belediyesi, Yunus Emre Enstitüsü gibi birçok kurum iş birliğiyle düzenlenen 4. Uluslararası Kızılay Dostluk Film Festivali direktörlüğünü Faysal Soysal, Onursal Başkanlığını Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yapacak. 

Okumaya Devam Et

TV'de Sinema

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

6 Kasım 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

6 Kasım 2021 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (Sherlock Holmes: A Game Of Shadows) – Beyaz TV Saat: 19.30

Serinin devam filminde Sherlock ve ortağı bu kez Londra dışındadırlar. Sherlock, bu kez suç dehası Profesör Moriarty’in peşindedir.

İntikam Yolu (Drive Angry) – Beyaz TV Saat: 21.45

Kızının sapkın bir tarikat tarafından vahşice öldürüldüğünü ve torununun yine aynı adamlar tarafından şeytana kurban edilmek üzere kaçırıldığını öğrenen Milton, cehennemden kaçarak intikam almak için dünya üzerine gelir.

Yaz Saati (Summer Hours) – TRT 2 Saat: 22.00

Olivier Assayas imzalı film, üç kardeşin, ölen annelerine ait ev ve sanat koleksiyonunun akıbeti konusunda düştükleri durumu konu ediniyor. “Summer Hours” (Yaz Saati), bu akşam 22.00’de TV’de ilk kez TRT 2’de.

Okumaya Devam Et

Uncategorized @tr

“Lightyear”dan Teaser Yayınlandı

Film, 17 Haziran 2022’de gösterime girecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Pixar animasyonu “Lightyear” filminden teaser yayınlandı. Filmde Buzz Lightyear karakterini ünlü oyuncu Chris Evans seslendiriyor.

Yönetmen koltuğuna Kayıp Balık Dory (Finding Dory) filminin ortak yönetmenlerinden Angus MacLane‘in oturduğu “Lightyear“dan teaser yayınlandı. Toy Story serisinde yer alan oyuncaklardan Buzz Lightyear’ın maceralarına odaklanan film, 17 Haziran 2022‘de gösterime girecek.

Işıkyılı, son model bir oyuncak olan Buzz-lightyear’ın hikayesini konu alan Pixar animasyonu Lightyear‘da Buzz Lightyear karakterini ünlü oyuncu Chris Evans seslendiriyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler