Fragmanlar 7 ay önce

Sinefesto

"True Detective: Night Country" Dizisinden Fragman Yayınlandı

HBO Max, sevilen suç draması antolojisinin dördüncü sezonu True Detective: Night Country için yeni bir fragman yayınladı. Yeni sezonda Jodie Foster ve Kali Reis'in Alaska'da korkunç bir suçu çözmeye çalışan iki dedektif olarak rol alıyorlar.

Fragman, Tsalal Arktik Araştırma İstasyonunda sekiz kişinin kaybolmasının bir kaza olduğuna inanmayı reddeden Dedektif Liz Danvers'ı (Foster) tanıtıyor. Bunun yerine, Dedektif Danvers davayı bir cinayet soruşturması olarak ele alıyor ve Alaska Ennis'in yerel halkı bundan pek hoşlanmıyor. Herkese, adamların bir kar fırtınasında ortadan kaybolduğunu söylemek en iyisi olurdu ama Dedektif Danvers, başka bir şeyler olduğundan emin. Tabii ki, Danvers'ın işe o kadar takıntılı olması ki herkesi uzaklaştırmasına yardımcı olmuyor ve tüm güç onu hor görüyor gibi görünüyor. Bu yüzden, Danvers'la başka seçeneği olmadığı için ortak olan genç Dedektif Evangeline Navarro'ya (Reis) takılıp kalır.

True Detective: Night Country kadrosunda ayrıca Christopher Eccleston , John Hawkes , Anna Lambe , Joel D. Montgrand , Fiona Shaw , Isabella Star Lablanc , Aka Niviâna , Finn Bennett ve Fiona Shaw yer alıyor. İzlanda'da çekilen yeni sezonu Barry Jenkins yazıp yönetti.

İlginizi Çekebilir