TRT’den Yeni Bir Yarışma: Kolaysa Sen Yap

Diziler

TRT 1 ekranlarında yeni bir yarışma programı yayınlanmak için gün sayıyor. Sunuculuğunu oyuncu ve sunucu Kadir Çöpdemir’in üstleneceği programın ismi ise Kolaysa Sen Yap.

Tamamen yerli bir formata sahip olarak geliştirilen yarışma programı başlamak için gün sayıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yarışmanın başlama tarihi de belli oldu. Ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı hafta sonları haber bülteninden önce izleyici ile buluşacak.

Dikkat ve beceri gerektiren oyunların oynanacağı yarışmada, yarışmacılarda sorulan soruları cevaplamak zorunda olacakları bir formatla karşılaşacaklar. Başvuruları www.kolaysasenyap.tv adresinden yapılabilecek olan yarışmanın, yapımcılığını Fiyaka Film Prodüksiyon üstleniyor. Yarışma %100 yerli olan yarışma formatı ise Mustafa H. Öztürk tarafından hazırlandı.

Kadir Çöpdemir’in sunumu ile başlayacak olan Kolaysa Sen Yap yarışma programı 4 Şubat Cumartesi günü TRT 1 ekranlarında başlayacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up