TRT’den Nostalji Rüzgarı

Diziler Günün Haberi

TRT, tek kanallı dönemin rüzgarlarını yeniden estirmeye hazırlanıyor. Zamanın en akılda kalan yapımları kanalın Nostalji Kuşağı aracılığı ile yeni nesil ile buluşacak. Hafta sonları televizyonu ele geçirecek olan kuşakta aşağıdaki dizileri izleyeceğiz:

Çalıkuşu: Başrollerini Aydan Şener, Kenan Kalav ve Sadri Alışık’ın paylaştığı dizi, Reşat Nuri Güntekin’in unutulmaz eserinin başarılı bir uyarlaması. Dizi bu cumartesi günü ilk bölümü ile 13.30’da ekranlarda olacak.

Acımak: Yine usta yazar Reşat Nuri Güntekin’in aynı isimli eserinden uyarlanan Acımak’ın başrollerini Ediz Hun, Ayşegül Aldinç ve Berhan Şimşek paylaşıyor. Yapım, Cumartesi günü 14.40’ta ekranlarda olacak.

Böyle Olur Ağaların Düğünü: 90’larda ekrana gelen beş bölümlük mini dizide Mehmet Aslantuğ ve Erol Taş’ı bir arada izleme şansı elde ediyoruz. Böyle Olur Ağaların Düğünü Cumartesi günü 15.50’de yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up