Training Day de Dizi Oluyor

Diziler

Antoine Fuqua’nın en iyi filmlerinden biri olan Training Day da televizyon uyarlamaları kervanına katılıyor. Denzel Washington‘a Oscar kazandıran Training Day, bir aksilik çıkmazsa CBS‘te yayınlanacak.

Amerika’nın arka sokaklarında suçlular, polisler ve suça bulaşan polislerin öyküsünü anlatan film Los Angeles Polis Teşkilatı’nda çalışan idealist bir polisin gözünden aktarılan olaylarla beyazperdede karşımıza çıkmıştı. Çekilecek dizinin öyküsü de buna paralel olacak; ancak takvimler 2001’i değil o olaydan 15 yıl sonrasını gösterecek.

Projenin yapımcısı ise tanıdık bir isim. Dev bütçeli yapımlardan tanıdığımız Jerry Bruckheimer. Dizinin oyuncu kadrosu ya da yayın tarihi ise henüz belli değil.

2001 yapımı filmde Denzel Washington ve Ethan Hawke başrolde oynamış ve film biri En İyi Erkek Oyuncu Oscar‘ı olmak üzere birçok festivalden 14 ödül almıştı.

denzel-banner

______

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up